292 ТОВ “ЕНЕРА ВІННИЦЯ” ЄДРПОУ 41835359

Вих. №292

від 24 січня 2022 року

ТОВ “ЕНЕРА ВІННИЦЯ” ЄДРПОУ 41835359

21037, м. Вінниця, вул. ПИРОГОВА 131

 

https://www.facebook.com/groups/sulapravdu/permalink/471104794701601/

Колективний запит

про надання публічної інформації за  Законом України “Про доступ  до публічної інформації”

Ознайомившись з положеннями Конституції України, Цивільного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ЄВРОПЕЙСЬКА ХАРТІЯ місцевого самоврядування, Кримінального кодексу України, Закону України «Про інформацію», 21 При наданні особі інформації про себе та інформації, що становить суспільний інтерес, плата за копіювання та друк не стягується, 22 п. 2. Відповідь розпорядника інформації про те, що інформація може бути одержана запитувачем із загальнодоступних джерел, або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації. п.3 Розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов’язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача., Закону України «Про доступ до публічної інформації», КОНВЕНЦІЯ Ради Європи «про доступ до офіційних документів», КОНВЕНЦІЯ «Про доступ до інформації, участь громадськості в процесі прийняття рішень та доступ до правосуддя з питань, що стосуються довкілля», КОНВЕНЦІЯ «Про захист осіб у зв’язку з автоматизованою обробкою персональних даних», Декларація Комітету міністрів Ради Європи “Про свободу вираження поглядів та інформації“, КОНВЕНЦІЯ «Про захист прав людини і основоположних свобод», Загальна декларація прав людини, рекомендації Комітету Міністрів державам-членам №R(81)19 про доступ до інформації, що знаходиться в розпорядженні державних органів, № R(2000)13 про європейську політику щодо доступу до архівів, ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО ДЕРЖАВНИЙ СУВЕРЕНІТЕТ УКРАЇНИ.

Керуючись: Декларацією про державний суверенітет України (55-ХІ); АКТом проголошення незалежності України (1427-ХІІ); Конституцією України (254к/96-ВР), Загальною декларацією прав людини, Міжнародним пактом про громадянські і політичні права в зв’язку з грубим порушенням наших конституційних прав,

Члени громад м. Вінниці та громад Вінницької області вимагають надати:

  1. Чи є у ТОВ «ЕнераВінниця» необхідне обладнання, використовуючи яке, постачальник постачає своїм споживачам товар (електричну енергію)?
  2. Чи є ТОВ «ЕнераВінниця» комерційним споживачем на ринку електричної енергії?
  3. ЕІС-код ТОВ «ЕнераВінниця» як комерційного споживача ринку ел. ен. Виходячи з того, що комерційний споживач «ЕнераВінниця» купує електричну енергію для перепродажу:
  4. копію договору на постачання електричної енергії, укладеного між комерційним споживачем «ЕнераВінниця» та АТ «Вінницяобленерго».
  5. копію договору на розподіл електричної енергії, укладеного між комерційним споживачем «ЕнераВінниця» та АТ «Вінницяобленерго».
  6. копію договору про постачання (продаж/перепродаж) електричної енергії між громадянами та комерційним споживачем «ЕнераВінниця».

7. Підтвердити чи спростувати інформацію, що комерційний споживач «ЕнераВінниця» сплачує за розподіл електроенергії АТ «Вінницяобленерго» (відповідно до квитанцій) за групу своїх споживачів.

Немає опису світлини.

На зображенні може бути: текст «додаток доступдо п/н список запитувачив колективного запиту на доступ публячной нформаци 2028 року суб'екти публчного права, люди громадяни республки BCiX нацональностей, становлять народ укратни (народ украйни единим джерелом влади республц 55-XII)): надаемо запит по-батьков призвище народження васильович поштова адреса шмигора дмитрвна кучерук телефон автограф володимирвна гавришко степанвна мазур олександр васильович прилюк андр вой юк 8 веронка андривна мазурук олена петрвна березнюк сергій олександрович кривцький валентина леондвна плешко свитлана миколайвна 11 павло васильович прохорчук костянтинивна зврик 14 вктория ванвна кулик петрович 16 олександр eopr йович смотрич олександр миколайович олийничук 18 вол сека кепа нестеров алла вогодилеі уохалеей Sriguo a operino»

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

ukUkrainian