28.02.21 Заява, повідомлення до вінницького відділення патрульної поліції

ЗАЯВА: 

До керівника  Усеінов Редван Серверович представника юридичної особи код ЄДРПОУ  40108646    Управління патрульної поліції в Вінницькій області (відокремлений) підрозділ.

Відповідно до Про державну службу ( 3723-XII )  від 11.10.2017   Розділ III 

Стаття 10. Основними обов’язками державних службовців є:

додержання Конституції  України  та інших актів законодавства України; забезпечення ефективної роботи та виконання завдань державних органів відповідно до їх компетенції недопущення порушень прав і свобод людини та громадянина;

Стаття 3. Основні принципи державної служби  Державна служба грунтується на таких основних принципах:

служіння народу України;

пріоритету прав людини і громадянина;

персональної відповідальності    за    виконання    службових  обов’язків і дисципліни;

Частина друга   Стаття 17.  Присяга державних службовців   “Повністю усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю,  що  буду  вірно  служити   народові   України,   суворо дотримуватись Конституції та законів України,  сприяти втіленню їх у життя, зміцнювати їх авторитет, охороняти права, свободи і законні інтереси  громадян,  з  гідністю  нести  високе  звання державного службовця, сумлінно виконувати свої обов’язки”

Розділ VI   ПРИПИНЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

Пункт  6  частини  першої Стаття 30.  відмови державного службовця від прийняття  або  порушення  Присяги, передбаченої статтею 17 цього Закону;

Розділ VIII  ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО  ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ

Стаття 38. Відповідальність за порушення законодавства про державну службу Особи, винні у порушенні законодавства про  державну  службу, несуть цивільну,  адміністративну або кримінальну відповідальність згідно із чинним законодавством.

Про Національну поліцію   ( 580-VIII ) від 01.01.20211.

частина 1 Стаття 2   Завданнями поліції є надання поліцейських послуг у сферах:

пункт 2 частина 1 Стаття 2. Завдання поліції

охорони прав і свобод людини, а також інтересів суспільства і держави;

Стаття 3. Правова основа діяльності поліції

1. У своїй діяльності поліція керується Конституцією України, міжнародними договорами України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, цим та іншими законами України, актами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, а також виданими відповідно до них актами Міністерства внутрішніх справ України, іншими нормативно-правовими актами.

Розділ II  ПРИНЦИПИ ДІЯЛЬНОСТІ ПОЛІЦІЇ 

Стаття 6. Верховенство права

1. Поліція у своїй діяльності керується принципом верховенства права, відповідно до якого людина, її права та свободи визнаються найвищими цінностями та визначають зміст і спрямованість діяльності держави.

Стаття 7. Дотримання прав і свобод людини

1. Під час виконання своїх завдань поліція забезпечує дотримання прав і свобод людини, гарантованих Конституцією та законами України, (далі –   Про Національну поліцію )

2. Обмеження прав і свобод людини допускається виключно на підставах та в порядку, визначених Конституцією і законами України,  (далі –   Про Національну поліцію )

3. Здійснення заходів, що обмежують права та свободи людини, має бути негайно припинене, якщо мета застосування таких заходів досягнута або немає необхідності подальшого їх застосування.

4. Поліцейським за будь-яких обставин заборонено сприяти, здійснювати, підбурювати або терпимо ставитися до будь-яких форм катування, жорстокого, нелюдського або такого, що принижує гідність, поводження чи покарання

–   У разі виявлення таких дій кожен поліцейський зобов’язаний негайно вжити всіх можливих заходів щодо їх припинення та обов’язково доповісти безпосередньому керівництву про факти катування та наміри їх застосування. У разі приховування фактів катування або інших видів неналежного поводження поліцейськими керівник органу протягом доби з моменту отримання відомостей про такі факти зобов’язаний ініціювати проведення службового розслідування та притягнення винних до відповідальності.   Стаття 8. Законність

1. Поліція діє виключно на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України.

2. Поліцейському заборонено виконувати злочинні чи явно незаконні розпорядження та накази.

3. Накази, розпорядження та доручення вищих органів, керівників, посадових та службових осіб, службова, політична, економічна або інша доцільність не можуть бути підставою для порушення поліцейським Конституції та законів України.

Стаття 19. Види відповідальності поліцейських  1. У разі вчинення протиправних діянь поліцейські несуть кримінальну, адміністративну, цивільно-правову, матеріальну та дисциплінарну відповідальність відповідно до закону   Здорова Людина не може нести загрозу оточуючим, одягати маску на здорову Людину це злочин проти Людяності, акт террора !

Немає закону щоб здорова Людина зобов’язана носити захисну маску від пилу яка не захищає від вірусу.,

Поліція не уповноважена складати протокол чи/або постанову по ст. 43-3 КУПаП, це перевищення владних повноважень… (далі – ККУ )   Хто уповноважений  розглядають справи про адміністративні правопорушення   Стаття 44-3. Порушення правил щодо карантину людей (далі – Порушення правил щодо карантину людей,)          Стаття 219. Виконавчі комітети (виконавчі органи) сільських, селищних, міських рад    Виконавчі комітети (а в населених пунктах, де не створено виконавчих комітетів, – виконавчі органи, що виконують їх повноваження) сільських, селищних, міських рад розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені частиною другою статті 44-3,

ВИМОГА:

До керівника  Усеінова Редвана Серверовича  Повністю усвідомити свою високу відповідальність,  діяти виключно на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України.  охороняти права, свободи і законні інтереси Людей і громадян, забезпечити дотримання прав і свобод  гарантованих Конституцією та законами України,  своїй діяльності керуватись принципом верховенства права.    Поліцейському заборонено виконувати злочинні чи/або явно незаконні розпорядження та накази, бо будете нести особисту відповідальність

п. 4. Поліцейський повинен виконувати вказівки, надані належним чином його вищим начальником, але він повинен утримуватися від виконання вказівок, якщо йому відомо або має бути відомо про те, що вони незаконні.

п. 5. Поліцейський повинен протидіяти фактам порушення закону.  У разі, коли правопорушення може безпосередньо спричинити заподіяння непоправного і серйозного збитку, він повинен негайно вжити всіх можливих заходів щодо запобігання такого правопорушення.

п. 9. Поліцейський повинен нести особисту відповідальність за свої власні дії і за незаконні дії або бездіяльність, вчинені за його вказівкою.

п.  10. Повинна існувати чіткий ланцюжок вказівок.  завжди повинна бути можливість встановлення начальника, відповідального в кінцевому підсумку за дії або бездіяльність того чи іншого поліцейського.   Резолюція N 690 (1979) Парламентської асамблеї Ради Європи “Декларація про поліцію”  ( 994_803 ) від  08.05.1979

Вимогаємо зупинити терор проти громадян самостійної держави України, складати незаконні протоколи, порушувати честь та гідність громадян.      Керівник (підрозділу)  Управління патрульної поліції в Вінницькій області,  несе  особисту  відповідальність за моральне катування людей та громадян…

Додаток:

– 1. Копія МОЗ України щодо носіння медичних масок рекомендовано.         26-04/17/440/зпі-21//536  від 17.02. 2021 р.  (арк 4)

– 2. Копія відповідь  КМУ  (Комунікаційна рамка)   (арк 5)

– 3. Копія титульної сторінки постанови КМУ  від 11 березня 2020 р. № 211 ( арк. 1 )

– 4. Копія МОЗ України про призначення Ляшка В. К.  головним державним санітарним лікарем України,   (арк 2)

– 5. Копія відповідь Секретаріат КМУ від 19.10.2020 №17-20/2822   (арк 1)

– 6. Копія офіційної сторінки КМУ про дату та час засідань Кабінету Міністру України.( арк. 1)

– 7.  Копія Відповідь Міністерства Юстиції України № 47117/341-6-20/7.2.3 від 22.10.2020 р. ( арк. 1 )

– 8.  Копія відповідь від Офісу Президента України від 21.10.2020 № 22/1-09/4977  (арк 3)

– 9.  Копія відповідь  Апарату Верховної Ради України , що до  закону утворення органу Кабінет Міністрів України  № 18/10-2096 від  08.12.2020

– 10.    ЗАЯВА – ПОВІДОМЛЕННЯ +  додатки      ( ______ арк.)

____________________________
Якщо інформація з даної групи для Вас виявилась цікавою та корисною, Виключноякщо маєте можливість– свою вдячність можете виразити на карту 5457 0822 2201 3166 для стимулювання рухатись далі (Вам не важко, а нам приємно). Дякуємо за підтримку.
____________________________
May be an image of текст «унтарна держава республка украïна вих.n 0019 в»д 22.02.2021 p. управлння патрульной полцив внницький област кервник: усенов редван серверович вул. ботанична, 24, M. винниця, 21010 тел. +380 (0432) 59-48-53 vinnytsya@patrol.police.gov.ua людина громадянин унтарной держави республки украйни володимир васильович шмигора людина громадянин унтарной держави республки украйни сергй володимир крисак людина громадянин унтарной держави республки укратни олена дмитривна кучерук людина громадянин унтарной держави республки укратни дмитро олександрович ключив департаменту»

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

ukUkrainian