061-4 ВІННИЦЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ 25512617

Вих. № 061-4

від _________________ 2021 року

ВІННИЦЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ 25512617

21050, м. Вінниця, вул. Соборна, 59

 

 Заява

Про відзив медичної декларації та заборону медичного втручання.

  1. Вимагаю відкликати медичну декларацію, складену мною під впливом морального та психологічного тиску з боку керівника медичного закладу, та надалі категорично забороняю обробляти мої та моїх дітей персональні дані медичного характеру в автоматизованих системах, а здійснювати облік виключно на паперових носіях (картотеках) по раніше встановленій формі, згідно ст.1 ЗУ «Про захист персональних даних».
  2. Прошу відновити надання кваліфікованої медичної допомоги мeнi, моїм дітям у всіх державних та комунальних медичних закладах, відповідно до ст.49 Конституції України.
  3. ЗАБОРОНЯЮ проводити щоденний температурний скринінг безконтактним термометром мені, моїй дитині, та будь-які інші сумнівні процедури діагностики та профілактики, тестування, вакцинування, та тому подібне, без моєї письмової або усної згоди на те (кожного разу).
  4. Вимагаю надати мені належним чином засвідчені, відповідно до ДСТУ 4163-2003, копії всіх без виключення відомостей (декларацій, заяв і тому подібне) де я надав дозвіл на обробку своїх та моєї неповнолітньої дитини персональних даних та з подальшим (протягом 10 робочих днів з дня отримання цієї заяви) їх знищенням.
____________________________
Якщо інформація з даної групи для Вас виявилась цікавою та корисною, Виключноякщо маєте можливість– свою вдячність можете виразити на карту 5457 0822 2201 3166 для стимулювання рухатись далі (Вам не важко, а нам приємно). Дякуємо за підтримку.
____________________________
Немає опису світлини.
Немає опису світлини.
Немає опису світлини.
Немає опису світлини.
Немає опису світлини.
Немає опису світлини.
Немає опису світлини.
Немає опису світлини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

ukUkrainian