приховування злочину? КНП ВОР “Клінічний цент інфекційних хвороб” Ірог Матковський

Вих. №251-1

від __________________ 2021 року

КНП ВОР “Клінічний Центр інфекційних хвороб” ЄДРПОУ 26285843

23222, Вінницька обл., Вінницький р-н, селище Березина

 

Якщо керівнику КНП ВОР “Клінічний цент інфекційних хвороб” Ірог Матковський немає що приховувати, тоді чому він не відповів на колективний запит?

https://www.facebook.com/groups/sulapravdu/permalink/387367906408624/

Момент подання запиту зафіксований тут: https://youtu.be/lZbNfJo03dM

 

Колективний запит

про надання публічної інформації за Законом України “Про доступ до публічної інформації”

Ознайомившись з положеннями Конституції України, Цивільного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ЄВРОПЕЙСЬКА ХАРТІЯ місцевого самоврядування, Кримінального кодексу України, Закону України «Про інформацію», 21 При наданні особі інформації про себе та інформації, що становить суспільний інтерес, плата за копіювання та друк не стягується, 22 п. 2. Відповідь розпорядника інформації про те, що інформація може бути одержана запитувачем із загальнодоступних джерел, або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації. п.3 Розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов’язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача., Закону України «Про доступ до публічної інформації», КОНВЕНЦІЯ Ради Європи «про доступ до офіційних документів», КОНВЕНЦІЯ «Про доступ до інформації, участь громадськості в процесі прийняття рішень та доступ до правосуддя з питань, що стосуються довкілля», КОНВЕНЦІЯ «Про захист осіб у зв’язку з автоматизованою обробкою персональних даних», Декларація Комітету міністрів Ради Європи “Про свободу вираження поглядів та інформації“, КОНВЕНЦІЯ «Про захист прав людини і основоположних свобод», Загальна декларація прав людини, рекомендації Комітету Міністрів державам-членам №R(81)19 про доступ до інформації, що знаходиться в розпорядженні державних органів, № R(2000)13 про європейську політику щодо доступу до архівів, ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО ДЕРЖАВНИЙ СУВЕРЕНІТЕТ УКРАЇНИ.

Члени громад м. Вінниці та громад Вінницької області вимагають:

  1. Надати завірені належним чином відомості щодо загальної кількості та окремо по діагнозам госпіталізованих хворих до інфекційних відділень, в тому числі перепрофільованих під ковідні, помісячно за 2019, 2020 та 2021 роки.
  2. Надати завірені належним чином відомості щодо загальної кількості та окремо по діагнозам госпіталізованих хворих, які одужали та були виписані з інфекційних відділень, в тому числі перепрофільованих під ковідні, помісячно за 2019, 2020 та 2021 роки.
  3. Надати завірені належним чином відомості щодо загальної кількості та окремо по діагнозам госпіталізованих хворих, які померли у інфекційних відділеннях, в тому числі перепрофільованих під ковідні, помісячно за 2019, 2020 та 2021 роки.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

ukUkrainian