138 камери відеоспостереження приватної ВМР

Вих. № 138

від __________________ 2021 року

ВІННИЦЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ 25512617

21050, м. Вінниця, вул. Соборна, 59  E-mail: vz@vmr.gov.ua

 

https://www.facebook.com/groups/sulapravdu/permalink/238511747960908/

Запит

про надання публічної інформації за Законом України “Про доступ  до публічної інформації”

Ознайомившись з положеннями Конституції України, Цивільного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ЄВРОПЕЙСЬКА ХАРТІЯ місцевого самоврядування, Кримінального кодексу України, Закону України «Про інформацію», 21 При наданні особі інформації про себе та інформації, що становить суспільний інтерес, плата за копіювання та друк не стягується, 22 п. 2. Відповідь розпорядника інформації про те, що інформація може бути одержана запитувачем із загальнодоступних джерел, або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації. п.3 Розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов’язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача., Закону України «Про доступ до публічної інформації», КОНВЕНЦІЯ Ради Європи «про доступ до офіційних документів», КОНВЕНЦІЯ «Про доступ до інформації, участь громадськості в процесі прийняття рішень та доступ до правосуддя з питань, що стосуються довкілля», КОНВЕНЦІЯ «Про захист осіб у зв’язку з автоматизованою обробкою персональних даних», Декларація Комітету міністрів Ради Європи “Про свободу вираження поглядів та інформації“, КОНВЕНЦІЯ «Про захист прав людини і основоположних свобод», Загальна декларація прав людини, ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО ДЕРЖАВНИЙ СУВЕРЕНІТЕТ УКРАЇНИ. Тому,

 

ВИМАГАЄМО НАДАТИ:

  1. Вичерпний перелік всіх без виключення камер відео спостереження (далі – камер), що знаходяться в межах території Вінницького району, з зазначенням їх точного місця розташування, технічних характеристик;
  2. Якими технічними та програмними функціями ці камери володіють і в перспективі можуть володіти?
  3. Вказати де знаходиться центр спостережень з камер, ким та за чиї кошти утворений, чим керується, регламентується їх робота, яку загальну суму коштів було інвестовано в існуючу мережу камер, з якого саме рахунку (зазначити номер цього рахунку), які перспективи розвитку цієї мережі?
  4. Як, ким і з якою метою будуть використовуватися данні отримані з цих камер?
  5. Хто є розпорядником баз даних, що надходять з камер, де знаходяться сервери відповідних баз даних?
  6. Ким, за чий рахунок і на яких умовах розроблено програмне забезпечення для ведення спостережень з цих камер (надайте копію ліцензійного договору на відповідне програмне забезпечення)?
  7. Чи має Вінницька міська рада згоду від жителів та гостей м. Вінниці на втручання в їх особисте і сімейне життя, збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про їх особу без їх згоди, що попадають до об’єктивів камер?

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

На зображенні може бути: текст

Немає опису світлини.

На зображенні може бути: текст «повноважень щодо встановлення, надання дозволв на встановлення, камер вдеоспостереження та ншой нформаци, зазначеной вашому колективному запит районна рада не мае. враховуючи вищезазначене, внницька районна рада повидомляе, що фактично не володе нформацею, зазначеною колективному запит, оскльки вi̇дсутнй юридичний обов язок володти такою нформацею. голова районной ради бегус O.M тел. ігор шутак»

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

ukUkrainian