134-5 життя без 5G неможливе? )))

Вих. № 134-5

від __________________ 2021 року

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ЄДРПОУ 00031101          

01008, м. Київ, вул. Грушевського 12/2

 

 З огляду на відповідь Міністерства цифрової трансформації, продовження життя без впровадження технології 5G небезпечне для існування людства та може бути порушення Конституційних прав громадян. А що Ви з цього приводу думаєте, громадо?

https://www.facebook.com/groups/sulapravdu/permalink/274203151058434/

Запит

про надання публічної інформації за Законом України “Про доступ  до публічної інформації”

 

Ознайомившись з положеннями Конституції України, Цивільного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ЄВРОПЕЙСЬКА ХАРТІЯ місцевого самоврядування, Кримінального кодексу України, Закону України «Про інформацію», 21 При наданні особі інформації про себе та інформації, що становить суспільний інтерес, плата за копіювання та друк не стягується, 22 п. 2. Відповідь розпорядника інформації про те, що інформація може бути одержана запитувачем із загальнодоступних джерел, або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації. п.3 Розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов’язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача., Закону України «Про доступ до публічної інформації», КОНВЕНЦІЯ Ради Європи «про доступ до офіційних документів», КОНВЕНЦІЯ «Про доступ до інформації, участь громадськості в процесі прийняття рішень та доступ до правосуддя з питань, що стосуються довкілля», КОНВЕНЦІЯ «Про захист осіб у зв’язку з автоматизованою обробкою персональних даних», Декларація Комітету міністрів Ради Європи “Про свободу вираження поглядів та інформації“, КОНВЕНЦІЯ «Про захист прав людини і основоположних свобод», Загальна декларація прав людини, ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО ДЕРЖАВНИЙ СУВЕРЕНІТЕТ УКРАЇНИ. Тому,

 

ВИМАГАЄМО НАДАТИ ВІДПОВІДЬ НА ПИТАННЯ:

 

  1. Скільки базових станцій технологія 5G планується встановити по території України і яка з них кількість в м. Вінниця?
  2. Чому технологія 5G впроваджується саме під час COVID-19? Чи не доцільніше було б ці кошти (на впровадження технології 5G) додатково направити на подолання гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2?
  3. ВИМАГАЄМО ПОВНЕ ЗУПИНЕННЯ ВПРОВАДЖЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ 5G В УКРАЇНІ ДО ПОВНОГО ЗАВЕРШЕННЯ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ ПОВЯЗАНОЇ З COVID-19, КАРАНТИНАМИ, ПАНДЕМІЯМИ І Т.П. ЩО МАЄ БУТИ ПЕРШОЧЕРГОВИМ ПЛАНОМ!

На зображенні може бути: текст

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

ukUkrainian