120 ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ ЄДРПОУ 20064120

КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ ТА ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО ДЕРЖАВНИЙ СУВЕРЕНІТЕТ УКРАЇНИ НЕ ВИКОНУЮТЬСЯ, ТОМУ ЩО ВОНИ НЕ ЗРУЧНІ ДЛЯ ТИХ ХТО УЗУРПУВАВ ВЛАДУ В УКРАЇНІ.
 
Вих. № 120
від __________________ 2021 року ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ ЄДРПОУ 20064120
01008, м. Київ, вул. М. Грушевського, 5
 
Запит
про надання публічної інформації за Законом України “Про доступ до публічної інформації”
Ознайомившись з положеннями Конституції України, Цивільного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ЄВРОПЕЙСЬКА ХАРТІЯ місцевого самоврядування, Кримінального кодексу України, Закону України «Про інформацію», 21 При наданні особі інформації про себе та інформації, що становить суспільний інтерес, плата за копіювання та друк не стягується, 22 п. 2. Відповідь розпорядника інформації про те, що інформація може бути одержана запитувачем із загальнодоступних джерел, або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації. п.3 Розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов’язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача., Закону України «Про доступ до публічної інформації», КОНВЕНЦІЯ Ради Європи «про доступ до офіційних документів», КОНВЕНЦІЯ «Про доступ до інформації, участь громадськості в процесі прийняття рішень та доступ до правосуддя з питань, що стосуються довкілля», КОНВЕНЦІЯ «Про захист осіб у зв’язку з автоматизованою обробкою персональних даних», Декларація Комітету міністрів Ради Європи “Про свободу вираження поглядів та інформації”, КОНВЕНЦІЯ «Про захист прав людини і основоположних свобод», Загальна декларація прав людини, ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО ДЕРЖАВНИЙ СУВЕРЕНІТЕТ УКРАЇНИ.
Ми, як члени територіальної громади міста Вінниці намагаємось усвідомити право утворення міських органів влади, які за нормами Конституції України представляють і захищають права, свободи та інтереси територіальної громади міста Вінниці. На підставі вищевикладеного звертаємось до вас з проханням надати повну, всебічну, вичерпну, змістовну офіційну інформацію про реєстрацію і утворення органу місцевого самоврядування Вінницької міської ради, а саме,
 
ВИМАГАЄМО НАДАТИ:
 
1. Належним чином засвідчені, відповідно до ДСТУ 4163-2003, відомості про державну реєстрацію Верховною радою України органу місцевого самоврядування, згідно класифікатора адміністративно територіального устрою України з назвою Вінницька міська рада, код ЄДРПОУ 25512617;
2. Належним чином засвідчені, відповідно до ДСТУ 4163-2003, копії підписних протоколів загальних зборів територіальної громади міста Вінниці, яка прийняла рішення про створення представницького органу місцевого самоврядування, згідно класифікатора адміністративно територіального устрою України з назвою Вінницька міська рада.
Немає опису світлини.
May be an illustration
На зображенні може бути: текст
На зображенні може бути: текст
Немає опису світлини.
Немає опису світлини.
Немає опису світлини.
На зображенні може бути: текст

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

ukUkrainian