ВИТЯГ по ДЕПАРТАМЕНТ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ код ЄДРПОУ 40108646

ВИТЯГ по ДЕПАРТАМЕНТ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ код ЄДРПОУ 40108646

Дякуємо свідомими громадянам, за кошти яких, був викуплений ВИТЯГ юридичної особи приватного права (приватної фірми) з назвою ДЕПАРТАМЕНТ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ код ЄДРПОУ 40108646, з якого вбачається, що відокремлених підрозділів (також приватних) по всій території Вінницької області, ЮРИДИЧНО НЕ ІСНУЄ в тому числі УПРАВЛІННЯ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ (окремий привіт УСЕІНОВУ РЕДВАНУ СЕРВЕРОВИЧУ та ГАРКАВЮК ОЛЕКСАНДР ВЯЧЕСЛАВОВИЧ). Саме тому, що вони приватні, що їх юридично не існує, що вони утворені в інший спосіб ніж передбачено Конституцією України, що в них немає Державних символів, їх керівництво дозволяє знущатись над громадянами без відповідальності, їх співробітники ніким та нічим не захищені від незаконного звільнення, підконтрольні та керовані шайкою злочинців, які (подекуди) змушують співробітників виконувати явно злочинні накази та розпорядження, за які самі ж співробітники можуть бути притягнуті до юридичної відповідальності, а керівництву байдуже на них. Тому варто всім, що поліцейським, що й громадянам усвідомити свою відповідальність та керуватись суворо нормами Конституції України (нормами прямої дії) https://zakon.rada.gov.ua/…/show/254%D0%BA/96-%D0%B2%D1%80 в тій її частині, що відповідають Декларації про державний суверенітет України https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/55-12#Text , що є основою з основ в межах кордонів нашої Республіки.

I. САМОВИЗНАЧЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ

Українська РСР як суверенна національна держава розвивається в існуючих кордонах на основі здійснення українською нацією свого невід’ємного права на самовизначення.

Українська РСР здійснює захист і охорону національної державності українського народу.

Будь-які насильницькі дії проти національної державності України з боку політичних партій, громадських організацій, інших угруповань чи окремих осіб переслідуються за законом.

II. НАРОДОВЛАДДЯ

Громадяни Республіки всіх національностей становлять народ України.

Народ України є єдиним джерелом державної влади в Республіці.

Повновладдя народу України реалізується на основі Конституції Республіки як безпосередньо, так і через народних депутатів, обраних до Верховної і місцевих Рад Української РСР.

Згідно з ВИТЯГ з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі по тексту – Витяг з ЄДРПОУ)  вбачається, що юридична особа приватного права (суб’єкт господарбвання) з назвою ДЕПАРТАМЕНТ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ код ЄДРПОУ 40108579 навіть немає відокремлених підрозділів Дані про відокремлені підрозділи юридичної особи: Відомості відсутні, а сам ДЕПАРТАМЕНТ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ перебуває на обліку платників податків та платника єдиного внеску. А «керівник» УПРАВЛІННЯ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ Усеінов Редван Серверович та його замісник Гаркавюк Олександр Вячеславович взагалі жодним чином там не фігурують.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

ukUkrainian