243 Списки всіх без виключення народних депутатів Верховної Ради України починаючи з 1992 року по 2021 рік

Вих. № 243

від __________________ 2021 року

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ ЄДРПОУ 20064120

01008, м. Київ, вул. М. Грушевського, 5

 

https://www.facebook.com/groups/sulapravdu/permalink/397141208764627/

https://static.rada.gov.ua/zacon/new/NEWSAIT/DEPUTAT1/spisok1

Колективний запит

про надання публічної інформації за  Законом України “Про доступ  до публічної інформації”

Ознайомившись з положеннями Конституції України, Цивільного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ЄВРОПЕЙСЬКА ХАРТІЯ місцевого самоврядування, Кримінального кодексу України, Закону України «Про інформацію», 21 При наданні особі інформації про себе та інформації, що становить суспільний інтерес, плата за копіювання та друк не стягується, 22 п. 2. Відповідь розпорядника інформації про те, що інформація може бути одержана запитувачем із загальнодоступних джерел, або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації. п.3 Розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов’язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача., Закону України «Про доступ до публічної інформації», КОНВЕНЦІЯ Ради Європи «про доступ до офіційних документів», КОНВЕНЦІЯ «Про доступ до інформації, участь громадськості в процесі прийняття рішень та доступ до правосуддя з питань, що стосуються довкілля», КОНВЕНЦІЯ «Про захист осіб у зв’язку з автоматизованою обробкою персональних даних», Декларація Комітету міністрів Ради Європи “Про свободу вираження поглядів та інформації“, КОНВЕНЦІЯ «Про захист прав людини і основоположних свобод», Загальна декларація прав людини, рекомендації Комітету Міністрів державам-членам №R(81)19 про доступ до інформації, що знаходиться в розпорядженні державних органів, № R(2000)13 про європейську політику щодо доступу до архівів, ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО ДЕРЖАВНИЙ СУВЕРЕНІТЕТ УКРАЇНИ.

Керуючись: Декларацією про державний суверенітет України (55-ХІ); АКТом проголошення незалежності України (1427-ХІІ); Конституцією України (254к/96-ВР), Загальною декларацією прав людини, Міжнародним пактом про громадянські і політичні права в зв’язку з грубим порушенням наших конституційних прав,

 

Члени громад м. Вінниці та громад Вінницької області вимагають надати:

  1. Списки всіх без виключення народних депутатів Верховної Ради України починаючи з 1992 року по 2021 рік включно з зазначенням по кожному з них дати складання присяги, періоду їх каденції, партійно належності, дату складання депутатських повноважень та їх підстава;

                                                          

https://static.rada.gov.ua/zacon/new/NEWSAIT/DEPUTAT1/spisok1

Народні депутати України 1-го скликання (1990-1994)
За даними Асоціації народних депутатів України
Видавництво “Кий”.1998 р.
“Верховна Рада України дванадцятого скликання 1990-1994 роки.”

А Б В Г Д Е Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

 

А
Алтунян Генріх Ованесович

Ананьєв Володимир Іванович

Андріяка Олександр Олександрович

Андрощук Василь Овер’янович

Аптер Яків Михайлович

Артеменко Микола Миколайович

Архіпова Ганна Григорівна

Асеєв Герман Степанович

На початок

Б
Бабанський Юрій Васильович

Бабенко Станіслав Григорович

Бабій Дмитро Васильович

Багров Микола Васильович

Бадов Володимир Федорович

Базілянський Лев Леонідович

Байрака Михайло Миколайович

Баландюк Микола Степанович

Бандура Анатолій Іванович

Бандурка Олександр Маркович

Барабаш Олександр Леонідович

Баталов Валерій Гаязович

Батіг Михайло Іванович

Батюшко Стефан Васильович

Башкіров Михайло Володимирович

Бедь Віктор Васильович

Бердніков Олександр Якович

Бичков Вячеслав Васильович

Бідений Василь Костянтинович

Білий Василь Павлович

Білий Леонід Савелійович

Білоблоцький Микола Петрович

Білоусенко Олександр Федорович

Богатирьова Раїса Василівна

Боделан Руслан Борисович

Бойко Богдан Федорович

Бойко Вадим Леонідович

Бойко Іван Васильович

Бойко Іван Григорович

Бойко Катерина Володимирівна

Бокша Іван Іванович

Бондаренко Анатолій Дмитрович

Бондаренко Василь Маркович

Бондаренко Віктор Олександрович

Бондаренко Віктор Степанович

Бондарєв Валерій Петрович

Бондарчук Андрій Іванович

Борейко Михайло Степанович

Борзих Олександр Іванович

Бортник Володимир Федорович

Борщенко Ігор Олександрович

Будько Валентин Семенович

Булянда Олександр Олексійович

Бурего Микола Степанович

Бутенко Анатолій Іванович

На початок

В
Валеня Іван Юрійович

Ванєєв Геннадій Іванович

Васильєв Василь Іванович

Васильєва Галина Іванівна

Васін Євген Михайлович

Веретенніков Віктор Олександрович

Виноградський Максим Павлович

Віцяк Павло Іванович

Влох Орест Григорович

Воєвода Микола Трохимович

Волковецький Степан Васильович

Волощук Михайло Юрійович

Воробйов Олександр Костянтинович

Воробйов Олександр Миколайович

На початок

Г
Габор Іван Михайлович

Гавриленко Микола Мефодійович

Гаврилов Анатолій Васильович

Гайовий Володимир Максимович

Гайсинський Юрій Олександрович

Галас Іван Іванович

Гальцев Павло Сазонтійович

Ганжа Микола Олексійович

Герасименко Станіслав Дмитрович

Герц Іван Іванович

Гетьман Вадим Петрович

Глуховський Анатолій Якович

Гнаткевич Юрій Васильович

Голобородько Олександр Миколайович

Головатий Сергій Петрович

Головач Володимир Михайлович

Головенко Микола Якович

Головко Юрій Петрович

Голубець Михайло Андрійович

Гоменюк Іван Артемович

Гопей Іван Олександрович

Гордієнко Анатолій Леонтійович

Горинь Богдан Миколайович

Горинь Михайло Миколайович

Горін Едуард Олексійович

Горохівський Леон Теодорович

Грабін Володимир Володимирович

Гребенченко Леонід Григорович

Гринів Євген Андрійович

Гринів Ігор Олексійович

Гринчук Іван Адамович

Гриньов Володимир Борисович

Грицай Іван Трохимович

Гришко Михайло Васильович

Грищенко Іван Михайлович

Гудима Олександр Васильович

Гуменюк Марія Василівна

Гуренко Станіслав Іванович

Гусєв Віктор Іванович

На початок

Д
Даниленко Володимир Макарович

Данчевський Володимир Якимович

Дашивець Григорій Арсентійович

Демидов Григорій Вікторович

Дем’янов Володимир Васильович

Деркач Ігор Степанович

Дзюба Микола Григорович

Дідик Микола Анатолійович

Дідоренко Едуард Олексійович

Дмитришин Ярослав Іванович

Дмитрієв Євген Іванович

Дмитрук Леонтій Михайлович

Дорогунцов Сергій Іванович

Дорофєєв Володимир Миколайович

Дорошенко Іван Кирилович

Дорчинець Дмитро Федорович

Драч Іван Федорович

Дробінський Віталій Григорович

Дронь Анатолій Андрійович

Дубенков Геннадій Олексійович

Дубовський Анатолій Іванович

Дубров Леонід Васильович

Дудченко Віталій Іванович

Дума Зіновій Євгенович

Дунтау Олександр Михайлович

Дупляк Микола Степанович

Дурдинець Василь Васильович

Духов Борис Інокентійович

На початок

Е
Ейсмонт Володимир Юхимович

На початок

Є
Євтухов Василь Іванович

Єліашевич Ігор Володимирович

Єльченко Юрій Никифорович

Ємельянов Олександр Сергійович

Ємець Олександр Іванович

Єршов Аркадій Віталійович

Єщенко Валентина Миколаївна

На початок

Ж
Желіба Володимир Іванович

Жук Віктор Васильович

Жуков Володимир Романович

На початок

З
Завадська Катерина Павлівна

Загородній Григорій Дмитрович

Задорожний Борис Васильович

Заєць Іван Олександрович

Заєць Олександр Семенович

Зайко Яків Якович

Залудяк Микола Іванович

Захарук Дмитро Васильович

Збітнєв Юрій Іванович

Звягільський Юхим Леонідович

Зінченко Арсен Леонідович

На початок

І
Іваничук Роман Іванович

Івасюк Валерій Петрович

Івашко Володимир Антонович

Ігнатенко Володимир Володимирович

Ізмалков Валерій Миколайович

Іоффе Юлій Якович

Істратенко Микола Васильович

На початок

К
Казак Леонід Васильович

Казмірук Віталій Йосипович

Калинець Ірина Онуфріївна

Каменчук Сергій Олександрович

Капштик Іван Маркович

Карасик Владлен Михайлович

Карпенко Віталій Опанасович

Касьяненко Анатолій Іванович

Качура Борис Васильович

Квасов Володимир Ілліч

Кельман Дмитро Іванович

Кендзьор Ярослав-Петр Михайлович

Кисельов Анатолій Васильович

Кислий Павло Степанович

Ківшик Петро Андрійович

Кінах Анатолій Кирилович

Кіпаріс Федір Сергійович

Коваленко Микола Митрофанович

Ковінько Анатолій Іванович

Козаренко Василь Іванович

Козярський Богдан Іванович

Колеснік Сергій Віталійович

Колєснік Олексій Миколайович

Колінець Володимир Володимирович

Колісниченко Микола Петрович

Кондратьєв Ярослав Юрійович

Кондряков Олександр Миколайович

Корж Анатолій Володимирович

Коржик Валентин Іванович

Корнєєв Альберт Васильович

Корнієнко Леонід Якович

Коробко Микола Іванович

Короленко Євген Сергійович

Косів Михайло Васильович

Костенко Юрій Іванович

Костицький Василь Васильович

Костюк Олександр Власович

Котик Богдан Дмитрович

Коцюба Олександр Павлович

Кравчук Леонід Макарович

Криволап Володимир Іванович

Крижанівський Володимир Петрович

Крупа Лев Миколайович

Крючков Василь Дмитрович

Кузьменко Микола Іванович

Куніцин Сергій Володимирович

Курашик Віталій Володимирович

Куцай Іван Леонтійович

Кучма Леонід Данилович

Кушнарьов Євген Петрович

Куянов Віктор Васильович

На початок

Л
Лазаренко Павло Іванович

Лебедик Петро Васильович

Левченко Геннадій Петрович

Леміш Валентин Пантелійович

Лисенко Анатолій Олександрович

Лісовенко Василь Трохимович

Ліщина Богдан Миколайович

Лобач В’ячеслав Іванович

Лобенко Анатолій Олександрович

Локтєв Сергій Володимирович

Лубківський Роман Мар’янович

Лук’яненко Левко Григорович

Любенчук Микола Іванович

Ляхов Іван Андрійович

Ляшко Віктор Іванович

На початок

М
Мазур Володимир Дмитрович

Мазур Юлій Маркович

Макар Іван Іванович

Макаренко Сергій Михайлович

Македонський Іван Іванович

Макеєнко Володимир Володимирович

Марков Борис Іванович

Мармазов Євген Васильович

Мартиненко Володимир Петрович

Мартинов Анатолій Федорович

Мартинчук Василь Йосипович

Марченко Володимир Романович

Марченко Іван Дмитрович

Маслов Михайло Іванович

Маслюк Геннадій Євгенович

Масол Віталій Андрійович

Матвєєв Володимир Йосипович

Матвієнко Анатолій Сергійович

Матійко Анатолій Семенович

Мацялко Михайло Васильович

Маякін Валентин Андрійович

Медвєдєв Володимир Гур’янович

Мельник Анатолій Максимович

Мельник Борис Павлович

Мельник Микола Євтихійович

Мельничук Віталій Григорович

Меньшов Володимир Олександрович

Мещеряков Валерій Федорович

Мисник Павло Олексійович

Михайлюк Василь Петрович

Мовчан Павло Михайлович

Мокін Борис Іванович

Мокроусов Анатолій Олексійович

Мороз Олександр Володимирович

Мороз Олександр Олександрович

Московка Володимир Миколайович

Мостиський Андрій Богданович

Мотюк Мирослав Павлович

Мусієнко Іван Михайлович

На початок

Н
Нагулко Тарас Дмитрович

Науменко Микола Вікторович

Негода Володимир Федорович

Некрасов Владилен Петрович

Нечипоренко Олександр Лаврович

Ніколаєнко Іван Андрійович

Ніколенко Анатолій Миколайович

Новицький Євген Антонович

Новіков Володимир Якович

Носов Владислав Васильович

На початок

О
Олійник Борис Ілліч

Олійник Борис Степанович

Омельченко Микола Григорович

Осадчук Петро Ілліч

Остапенко Олександр Федорович

Островський Зіновій Васильович

Остроущенко Світлана Вікторівна

На початок

П
Павленко Фелікс Омелянович

Павличко Дмитро Васильович

Павліченко Віталій Купріянович

Павлов Володимир Олексійович

Павлюк Степан Петрович

Панасовський Олег Григорович

Панасюк Федір Тимофійович

Панченко Володимир Євгенович

Парасунько Михайло Васильович

Пасічник Іван Давидович

Пауль Віктор Иосипович

Передрій Борис ІІванович

Перепадін Олександр Іванович

Петін Володимир Миколайович

Петренко Володимир Оникійович

Петренко Микола Якович

Петров Віктор Михайлович

Печеров Андрій Васильович

Пилипенко Віктор Васильович

Пилипчук Володимир Мефодійович

Пинзеник Віктор Михайлович

Пиріг Любомир Антонович

Пискуновський Костянтин Володимирович

Півень Микола Іванович

Під’яблонський Михайло Іванович

Піскун Олександр Ілліч

Плосконос Ігор Миколайович

Плющ Іван Степанович

Поворозник Володимир Васильович

Поджаров Іван Іванович

Подчос Григорій Степанович

Поличко Андрій Васильович

Полях Віталій Іванович

Поперняк Анатолій Никифорович

Попик Іван Васильович

Попов Микола Михайлович

Попович Іван Васильович

Порада Олексій Миколайович

Поровський Микола Іванович

Портной Володимир Степанович

Потебенько Михайло Олексійович

Правденко Сергій Макарович

Приходько Віктор Андрійович

Причкін Олексій Олексійович

Продан Костянтин Костянтинович

Протасов Валентин Іванович

Пулінець Павло Миколайович

Пустовойтенко Валерій Павлович

Пучко Олександр Олександрович

Пушик Степан Григорович

Пшеничников Анатолій Єгорович

На початок

Р
Рапій Роман Костянтинович

Ребрик Богдан Васильович

Рева Віталій Михайлович

Ревенко Микола Мусійович

Резнік Борис Якович

Рибальченко Анатолій Андрійович

Рибін Олександр Миколайович

Родигін Валерій Миколайович

Романов Юрій Сергійович

Романчук Володимир Миколайович

Романюк Василь Сергійович

Романюк Віталій Степанович

Руденко Василь Миколайович

Рудик Василь Назарович

Рябоконь Василь Петрович

Рябоконь Олександр Григорович

Рябченко Микола Андрійович

На початок

С
Саввін Олексій Михайлович

Савельєв Олег Єфремович

Савченко Анатолій Петрович

Савчук Анатолій Якович

Салій Іван Миколайович

Сальніченко Віталій Миколайович

Санін Василь Никифорович

Сацький Віталій Антонович

Сватков Леонід Борисович

Свідерський Федір Феофілактович

Севастьянов Володимир Іванович

Семенець Сергій Володимирович

Сербін Юрій Сергійович

Серебрянников Юрій Пилипович

Сидоренко Микола Якович

Симоненко Валентин Костянтинович

Ситник Віктор Петрович

Сичов Віктор Олександрович

Сівкова Лідія Миколаївна

Сівцов Микола Пилипович

Сінько Василь Данилович

Скальський Василь Володимирович

Скорик Лариса Павлівна

Слєднєв Володимир Петрович

Слєсаренко Віктор Михайлович

Слободенюк Володимир Микитович

Сметанін Володимир Ілліч

Смирнов Юрій Костянтинович

Снігірьов Микола Михайлович

Соболєв Сергій Владиславович

Спаський Олександр Миколайович

Спис Микола Михайлович

Стадниченко Володимир Якович

Старіченко Олександр Гаврилович

Степенко Василь Іванович

Стецьків Тарас Степанович

Стешенко Олександр Миколайович

Стрельников Володимир Костянтинович

Ступніков Юрій Іванович

Стус Володимир Іванович

Сугоняко Олександр Анатолійович

Сухий Василь Васильович

Сухоруков Андрій Олександрович

На початок

Т
Табурянський Леопольд Іванович

Танюк Леонід Степанович

Тарасенко Олександр Григорович

Терехов Володимир Павлович

Теряник Віктор Іванович

Тимчук Сергій Артемович

Тихонов Віктор Миколайович

Ткач Полікарп Ілліч

Ткачук Анатолій Федорович

Толстоухов Анатолій Володимирович

Толубко Володимир Борисович

Топалов Валерій Андрійович

Тризна Валентин Сергійович

Тризна Олександр Андрійович

На початок

У
Уманець Юрій Іванович

Усатенко Володимир Іванович

На початок

Ф
Федоров Володимир Григорович

Фесун Никанор Артемович

Філенко Володимир Пилипович

Фокін Вітольд Павлович

Фоменко Геннадій Петрович

На початок

Х
Хананов Едуард Ахатович

Хижняк Віталій Михайлович

Хилюк Олексій Олексійович

Хмара Степан Ілліч

Хмельнюк Валерій Якович

Ходоровський Георгій Іванович

Хоменко Володимир Миколайович

Хоменко Микола Григорович

Хомич Дмитро Михайлович

Хотлубєй Юрій Юрійович

Хунов Анатолій Ісмаїлович

На початок

Ц
Цеков Сергій Павлович

Церт Микола Петрович

На початок

Ч
Чародєєв Олександр Васильович

Чебан Олександр Олександрович

Чепурний Анатолій Григорович

Червоній Василь Михайлович

Череп Валерій Іванович

Черненко Віталій Григорович

Чернявський Олексій Пилипович

Чобіт Дмитро Васильович

Чорновіл Вячеслав Максимович

Чорнокур Володимир Романович

Чулаков Євген Родіонович

Чумак Аркадій Степанович

Чураков Валерій Миколайович

Чучук Маркіян Євгенович

На початок

Ш
Шаповал Володимир Никифорович

Шариков Борис Іванович

Швайка Михайло Андрійович

Шведенко Микола Миколайович

Швець Валентин Родіонович

Шевченко Віктор Іванович

Шевченко Володимир Петрович

Шевченко Олександр Тихонович

Шевченко Олесь Євгенович

Шепа Василь Васильович

Шершун Микола Харитонович

Шеховцов Олексій Дмитрович

Шинкарук Володимир Максимович

Шишкін Віктор Іванович

Шкарбан Микола Іванович

Шлемко Володимир Теофілович

Шовкошитний Володимир Федорович

Шульга Микола Олександрович

На початок

Щ
Щербина Володимир Олександрович

На початок

Ю
Юрченко Анатолій Петрович

Юхновський Ігор Рафаїлович

На початок

Я
Яворівський Володимир Олександрович

Ягоферов Анатолій Миколайович

Яковишин Леонід Григорович

Янушевич Станіслава Антонівна

Яришев Микола Михайлович

Ярчук Микола Миколайович

Ясинський Володимир Віталійович

Яхеєва Тетяна Михайлівна

Яценко Володимир Михайлович

Яцуба Володимир Григорович

Народні депутати України 2-го скликання (1994-1998)
А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
А
Агафонов Анатолій Вікторович Обраний по виборчому округу №289
Миколаївська область Первомайський 289
Азаров Микола Янович Обраний по виборчому округу №115
Донецька область Петровський 115
Аксененко Сергій Іванович Обраний по виборчому округу №254
Луганська область Лутугинський 254
Алексєєв Володимир Геннадійович Обраний по виборчому округу №369
Харківська область Індустріальний 369
Альошин Валерій Борисович Обраний по виборчому округу №224
Кіровоградська область Індустріальний 224
Ампілогов Володимир Федорович Обраний по виборчому округу №116
Донецька область Пролетарський 116
Анісімов Леонід Олександрович Обраний по виборчому округу №178
Запорізька область Заводський 178
Анненков Єгор Іванович Обраний по виборчому округу №245
Луганська область Лисичанський 245
На початок
Б
Бабич Валерій Георгійович Обраний по виборчому округу №97
Дніпропетровська область Західно-Донбаський 97
Байрак Микола Володимирович Обраний по виборчому округу №83
Дніпропетровська область Баглійський 83
Бакай Ігор Михайлович Обраний по виборчому округу №208
Київська область Бориспільський 208
Бандурка Олександр Маркович Обраний по виборчому округу №390
Харківська область Дергачівський 390
Бардин Ярослав Богданович Обраний по виборчому округу №216
Київська область Вишгородський 216
Безсмертний Роман Петрович Обраний по виборчому округу №220
Київська область Макарівський 220
Безуглий Анатолій Григорович Обраний по виборчому округу №398
Херсонська область Новокаховський 398
Бережний Олексій Тимофійович Обраний по виборчому округу №391
Харківська область Зміївський 391
Бєльський Вячеслав Іванович Обраний по виборчому округу №189
Запорізька область Василівський 189
Биченко Микола Іванович Обраний по виборчому округу №382
Харківська область Лозівський 382
Білас Іван Григорович Обраний по виборчому округу №278
Львівська область Мостиський 278
Білоус Вячеслав Олександрович Обраний по виборчому округу №317
Полтавська область Київський 317
Бобриньов Олександр Васильович Обраний по виборчому округу №43
місто Севастополь Балаклавський 43
Боделан Руслан Борисович Обраний по виборчому округу №312
Одеська область Кілійський 312
Боженко Олег Віталійович Обраний по виборчому округу №285
Миколаївська область Ленінський 285
Бойко Богдан Федорович Обраний по виборчому округу №360
Тернопільська область Гусятинський 360
Болдирєв Юрій Олександрович Обраний по виборчому округу №112
Донецька область Кіровсько-Шахтарський 112
Бондаренко Віктор Степанович Обраний по виборчому округу №252
Луганська область Антрацитівський 252
Бондаренко Володимир Дмитрович Обраний по виборчому округу №8
м.Київ Ленінградський 8
Борзих Олександр Іванович Обраний по виборчому округу №238
Луганська область Кам’янобрідський 238
Боровик Олександр Григорович Обраний по виборчому округу №447
Чернігівська область Менський 447
Бородіч Леонід Васильович Обраний по виборчому округу №91
Дніпропетровська область Тернівський 91
Бортник Володимир Федорович Обраний по виборчому округу №413
Хмельницька область Ізяславський 413
Брит Віктор Петрович Обраний по виборчому округу №194
Запорізька область Приазовський 194
Бряузов Володимир Павлович Обраний по виборчому округу №52
Віницька область Хмільницький 52
Бублик Юрій Тимофійович Обраний по виборчому округу №354
Сумська область Тростянецький 354
Буздуган Юрій Олексійович Обраний по виборчому округу №438
Чернівецька область Новоселицький 438
Буряк Сергій Васильович Обраний по виборчому округу №211
Київська область Ірпінський 211
Бурячинський Олександр Миколайович Обраний по виборчому округу №342
Рівненська область Сарненський 342
Бутейко Антон Денисович Обраний по виборчому округу №70
Волинська область Камінь-Каширський 70
Буткевич Володимир Григорович Обраний по виборчому округу №59
Вінницька область Погребищенський 59
На початок
В
Васильєв Геннадій Андрійович Обраний по виборчому округу №109
Донецька область Калінінський 109
Васюра Іван Іванович Обраний по виборчому округу №428
Черкаська область Чигиринський 428
Ващук Катерина Тимофіївна Обраний по виборчому округу №69
Волинська область Горохівський 69
Вернигора Леонід Михайлович Обраний по виборчому округу №332
Полтавська область Хорольський 332
Верхогляд Василь Карпович Обраний по виборчому округу №409
Хмельницька область Шепетівський 409
Вишнєвецький Георгій Васильович Обраний по виборчому округу №120
Донецька область Горлівський-Центральний 120
Вінський Йосип Вікентійович Обраний по виборчому округу №411
Хмельницька область Городоцький 411
Вітович Олег Васильович Обраний по виборчому округу №275
Львівська область Жидачівський 275
Вітренко Наталiя Михайлiвна Обраний по виборчому округу №346
Сумська область Конотопський 346
Волковецький Степан Васильович Обраний по виборчому округу №199
Івано-Франківська область Долинський 199
На початок
Г
Гаманюк Леонід Юхимович Обраний по виборчому округу №84
Дніпропетровська область Дніпровський 84
Гармаш Леонід Іванович Обраний по виборчому округу №375
Харківська область Орджонікідзевський 375
Гарькавий Віталій Іванович Обраний по виборчому округу №106
Дніпропетровська область Царичанський 106
Германчук Петро Кузьмич Обраний по виборчому округу №72
Волинська область Старовижівський 72
Гетьман Вадим Петрович Обраний по виборчому округу №426
Черкаська область Тальнівський 426
Гладуш Віктор Дмитрович Обраний по виборчому округу №92
Дніпропетровська область Центрально-Міський 92
Глух Іван Васильович Обраний по виборчому округу №290
Миколаївська область Доманівський 290
Глухівський Лев Йосипович Обраний по виборчому округу №277
Львівська область Золочівський 277
Гмиря Сергій Петрович Обраний по виборчому округу №240
Луганська область Алчевський 240
Говорун Володимир Пилипович Обраний по виборчому округу №311
Одеська область Іванівський 311
Головатий Сергій Петрович Обраний по виборчому округу №19
м.Київ Сирецький 19
Головко Анатолій Федорович Обраний по виборчому округу №410
Хмельницька область Волочиський 410
Головко Володимир Ілліч Обраний по виборчому округу №318
Полтавська область Ленінський 318
Голубченко Анатолій Костянтинович Обраний по виборчому округу №188
Запорізька область Бердянський 188
Гончар Василь Антонович Обраний по виборчому округу №304
Одеська область Білгород-Дністровський 304
Горбаль Микола Андрійович Обраний по виборчому округу №359
Тернопільська область Борщівський 359
Горбатов Валерій Миронович Обраний по виборчому округу №37
Автономна Республіка Крим Білогірський 37
Горбатюк Микола Дмитрович Обраний по виборчому округу №158
Житомирська область Новоград-Волинський 158
Горбатюк Мирослав Пилипович Обраний по виборчому округу №16
м.Київ Радянський 16
Горинь Богдан Миколайович Обраний по виборчому округу №356
Тернопільська область Галицький 356
Горохівський Леон Теодорович Обраний по виборчому округу №358
Тернопільська область Бережанський 358
Гошовська Валентина Андріївна Обраний по виборчому округу №386
Харківська область Балаклійський 386
Грабар Микола Федорович Обраний по виборчому округу №176
Закарпатська область Хустський 176
Григорович Лілія Степанівна Обраний по виборчому округу №204
Івано-Франківська область Снятинський 204
Грінцов Іван Григорович Обраний по виборчому округу №355
Сумська область Ямпільський 355
Гурвіц Едуард Йосипович Обраний по виборчому округу №294
Одеська область Жовтневий 294
Гуров Вадим Миколайович Обраний по виборчому округу №90
Дніпропетровська область Кривбасівський 90
На початок
Д
Даниленко Анатолій Степанович Обраний по виборчому округу №221
Київська область Миронівський 221
Данча Михайло Дмитрович Обраний по виборчому округу №175
Закарпатська область Ужгородський сільський 175
Дем’ян Григорій Васильович Обраний по виборчому округу №281
Львівська область Турківський 281
Динейкін Григорій Іванович Обраний по виборчому округу №250
Луганська облласть Сєвєродонецький 250
Дідик Петро Андрійович Обраний по виборчому округу №380
Харківська область Ізюмський 380
Діхтяренко Григорій Юхимович Обраний по виборчому округу №420
Черкаська область Золотоніський 420
Дмитренко Олексій Іванович Обраний по виборчому округу №244
Луганська область Краснолуцький 244
Довганчин Григорій Васильович Обраний по виборчому округу №436
Чернівецька область Кельменецький 436
Довгань Сергій Васильович Обраний по виборчому округу №400
Херсонська область Великоолександрівський 400
Долженко Геннадій Петрович Обраний по виборчому округу №450
Чернігівська область Чернігівський 450
Дондик Микола Іванович Обраний по виборчому округу №149
Донецька область Володарський 149
Донченко Юрій Григорович Обраний по виборчому округу №259
Луганська область Старобільський 259
Дорошевський Михайло Володимирович Обраний по виборчому округу №34
Автономна Республіка Крим Феодосійський 34
Драгомарецький Сергій Дмитрович Обраний по виборчому округу №295
Одеська область Іллічівський 295
Дроботов Анатолій Іванович Обраний по виборчому округу №33
Автономна Республіка Крим Сакський 33
Дронь Анатолій Андрійович Обраний по виборчому округу №449
Чернігівська область Ріпкинський 449
Дудченко Микола Петрович Обраний по виборчому округу №408
Хмельницька область Славутський 408
Дурдинець Василь Васильович Обраний по виборчому округу №229
Кіровоградська область Бобринецький 229
Душейко Петро Григорович Обраний по виборчому округу №429
Черкаська область Чорнобаївський 429
Дьомін Олег Олексійович Обраний по виборчому округу №371
Харківська область Комінтернівський 371
На початок
Є
Євдокимов Валерій Олександрович Обраний по виборчому округу №301
Одеська область Таїровський 301
Євтухов Василь Іванович Обраний по виборчому округу №448
Чернігівська область Новгород-Сіверський 448
Єгудін Володимир Ілліч Обраний по виборчому округу №39
Автономна Республіка Крим Красногвардійський 39
Єльяшкевич Олександр Сергійович Обраний по виборчому округу №394
Херсонська область Дніпровський 394
Ємельянов Володимир Михайлович Обраний по виборчому округу №283
Миколаївська область Заводський 283
Ємець Олександр Іванович Обраний по виборчому округу №260
Львівська область Галицький 260
Єрмак Анатолій Васильович Обраний по виборчому округу №193
Запорізька область Пологівський 193
Єськов Валентин Андрійович Обраний по виборчому округу №241
Луганська область Антрацитівський 241
На початок
Ж
Жеребецький Євген Петрович Обраний по виборчому округу №270
Львівська область Червоноградський 270
Жир Олександр Олександрович Обраний по виборчому округу №93
Дніпропетровська область Марганецький 93
Жовтяк Євген Дмитрович Обраний по виборчому округу №219
Київська область Києво-Святошинський 219
Жулинський Микола Григорович Обраний по виборчому округу №64
Волинська область Луцький 64
Жумикін Альберт Петрович Обраний по виборчому округу №24
Автономна Республіка Крим Залізничний 24
На початок
З
Заборний Михайло Васильович Обраний по виборчому округу №208
Київська область Бориспільський 208
Завалевська Валентина Олександрівна Обраний по виборчому округу №232
Кіровоградська область Новоархангельський 232
Заварзін Микола Володимирович Обраний по виборчому округу №129
Донецька область Красноармійський міський 129
Загородній Григорій Дмитрович Обраний по виборчому округу №212
Київська область Переяслав-Хмельницький 212
Заєць Іван Олександрович Обраний по виборчому округу №18
м.Київ Святошинський 18
Запорожець Юрій Михайлович Обраний по виборчому округу №286
Миколаївська область Миколаївський міський 286
Зарудний Андрій Антонович Обраний по виборчому округу №362
Тернопільська область Зборівський 362
Засуха Анатолій Андрійович Обраний по виборчому округу №210
Київська область Васильківський 210
Зачосов Вадим Олександрович Обраний по виборчому округу №46
м.Севастополь Нахімовський 46
Звонарж Андрій Юрійович Обраний по виборчому округу №310
Одеська область Великомихайлівський 310
Звягільський Юхим Леонідович Обраний по виборчому округу №110
Донецька область Київський 110
Золотарьов Анатолій Іванович Обраний по виборчому округу №352
Сумська область Лебединський 352
На початок
І
Іванов Валерій Геннадійович Обраний по виборчому округу №148
Донецька область Волноваський 148
Іванов Василь Олексійович Обраний по виборчому округу №393
Харківська область Харківський 393
Ігнатенко Олександр Степанович Обраний по виборчому округу №363
Тернопільська область Кременецький 363
Ілюшин Володимир Олексійович Обраний по виборчому округу №237
Луганська область Жовтневий 237
Ілясевич Ярослав Михайлович Обраний по виборчому округу №282
Львівська область Яворівський 282
Іоффе Юлій Якович Обраний по виборчому округу №248
Луганська область Рубіжанський 248
Іщенко Олег Іванович Обраний по виборчому округу №432
Чернівецька область Першотравневий 432
На початок
К
Кавун Василь Михайлович Обраний по виборчому округу №54
Вінницька область Бершадський 54
Кальник Віктор Мартинович Обраний по виборчому округу №164
Житомирська область Овруцький 164
Камінський Леонід Олексійович Обраний по виборчому округу №141
Донецька область Сніжнянський 141
Капустян Володимир Нілович Обраний по виборчому округу №327
Полтавська область Карлівський 327
Карасик Владлен Михайлович Обраний по виборчому округу №387
Харківська область Богодухівський 387
Карасик Юрій Михайлович Обраний по виборчому округу №427
Черкаська область Черкаський 427
Кармазін Юрій Анатолійович Обраний по виборчому округу №299
Одеська область Приморський 299
Карнаух Микола Васильович Обраний по виборчому округу №323
Полтавська область Лубенський 323
Карпачова Ніна Іванівна Обраний по виборчому округу №28
Автономна Республіка Крим Алуштинський 28
Карпов Олександр Миколайович Обраний по виборчому округу №373
Харківська область Ленінський 373
Кашляков Микола Дмитрович Обраний по виборчому округу №368
Харківська область Жовтневий 368
Квятковський Ігор Васильович Обраний по виборчому округу №49
Вінницька область Староміський 49
Кендзьор Ярослав Михайлович Обраний по виборчому округу №280
Львівська область Сокальський 280
Кириленко Іван Григорович Обраний по виборчому округу №96
Дніпропетровська область Павлоградський міський 96
Кириченко Микола Олексійович Обраний по виборчому округу №329
Полтавська область Лохвицький 329
Кириченко Сергій Олександрович Обраний по виборчому округу №395
Херсонська область Комсомольський 395
Кияк Тарас Романович Обраний по виборчому округу №431
Чернівецька область Ленінський 431
Ківшик Петро Андрійович Обраний по виборчому округу №326
Полтавська область Глобинський 326
Кірімов Іван Захарович Обраний по виборчому округу №218
Київська область Іванківський 218
Кіяшко Сергій Миколайович Обраний по виборчому округу №108
Донецька область Ворошиловський 108
Климпуш Орест Дмитрович Обраний по виборчому округу №172
Закарпатська область Рахівський 172
Коваленко Анатолій Андрійович Обраний по виборчому округу №11
м.Київ Печерський 11
Ковалко Михайло Петрович Обраний по виборчому округу №325
Полтавська область Гадяцький 325
Ковтунець Володимир Віталійович Обраний по виборчому округу №333
Рівненська область Вересневий 333
Коген Юрій Борисович Обраний по виборчому округу №36
Автономна Республіка Крим Бахчисарайський 36
Кожевников Борис Михайлович Обраний по виборчому округу №113
Донецька область Куйбишевський 113
Кожин Борис Борисович Обраний по виборчому округу №203
Івано-Франківська область Рожнятівський 203
Кожушко Олександр Михайлович Обраний по виборчому округу №145
Донецька область Ясинуватський 145
Коліушко Ігор Борисович Обраний по виборчому округу №272
Львівська область Буський 272
Коломойцев Валерій Едуардович Обраний по виборчому округу №239
Луганська область Ленінський 239
Кондратюк Анатолій Олексійович Обраний по виборчому округу №55
Вінницька область Вінницький 55
Корнелюк Василь Миронович Обраний по виборчому округу №72
Волинська область Старовижівський 72
Коропенко Антон Антонович Обраний по виборчому округу №85
Дніпропетровська область Заводський 85
Коршинський Іван Юрійович Обраний по виборчому округу №174
Закарпатська область Тячівський 174
Косів Михайло Васильович Обраний по виборчому округу №279
Львівська область Пустомитівський 279
Косолапов Анатолій Григорович Обраний по виборчому округу №389
Харківська область Вовчанський 389
Костенко Юрій Іванович Обраний по виборчому округу №23
м.Київ Червоноармійський 23
Костицький Василь Васильович Обраний по виборчому округу №195
Івано-Франківська область Залізничний 195
Костицький Михайло Васильович Обраний по виборчому округу №201
Івано-Франківська область Надвірнянський 201
Коструба Іван Федорович Обраний по виборчому округу №166
Житомирська область Чуднівський 166
Костюченко Леонід Михайлович Обраний по виборчому округу №77
Дніпропетровська область Індустріальний 77
Кочерга Віктор Герасимович Обраний по виборчому округу №122
Донецька область Добропільський 122
Кочерга Віктор Пилипович Обраний по виборчому округу №88
Дніпропетровська область Довгинцівський 88
Кочерга Володимир Семенович Обраний по виборчому округу №247
Луганська область Ровенківський 247
Кравчук Володимир Іванович Обраний по виборчому округу №215
Київська область Білоцерківський 215
Кравчук Леонiд Макарович Обраний по виборчому округу №364
Тернопільська область Теребовлянський 364
Крандакова Олена Василівна Обраний по виборчому округу №38
Автономна Республіка Крим Кіровський 38
Красняков Євген Васильович Обраний по виборчому округу №118
Донецька область Горлівсько-Калінінський 118
Кризський Юрій Олексійович Обраний по виборчому округу №246
Луганська область Первомайський 246
Крук Юрій Борисович Обраний по виборчому округу №305
Одеська область Ізмаїльський 305
Круцик Роман Миколайович Обраний по виборчому округу №202
Івано-Франківська область Рогатинський 202
Кудревич Олександр Андрійович Обраний по виборчому округу №392
Харківська область Красноградський 392
Кужель Олександра Володимирівна Обраний по виборчому округу №181
Запорізька область Ленінський 181
Куз’єв Василь Антонович Обраний по виборчому округу №287
Миколаївська область Центральний 287
Кузнєцов Павло Сергійович Обраний по виборчому округу №127
Донецька область Краматорський 127
Кузьменко Сергій Леонідович Обраний по виборчому округу №179
Запорізька область Комунарський 179
Кулаков Анатолій Андрійович Обраний по виборчому округу №328
Полтавська область Кобеляцький 328
Кулінич Володимир Вікторович Обраний по виборчому округу №222
Київська область Обухівський 222
Купер Роман Петрович Обраний по виборчому округу №364
Тернопільська область Теребовлянський 364
Кучма Леонід Данилович Обраний по виборчому округу №448
Чернігівська область Новгород-Сіверський 448
На початок
Л
Лавриненко Микола Федорович Обраний по виборчому округу №345
Сумська область Глухівський 345
Лавринович Олександр Володимирович Обраний по виборчому округу №274
Львівська область Дрогобицький 274
Лазаренко Павло Іванович Обраний по виборчому округу №105
Дніпропетровська область Солонянський 105
Ландик Валентин Іванович Обраний по виборчому округу №114
Донецька область Ленінський 114
Лановий Володимир Тимофійович Обраний по виборчому округу №17
м.Київ Русанівський 17
Лантух Василь Іванович Обраний по виборчому округу №56
Вінницька область Гайсинський 56
Левченко Анатолій Іванович Обраний по виборчому округу №243
Луганська область Краснодонський 243
Литвин Вадим Валентинович Обраний по виборчому округу №79
Дніпропетровська область Красногвардійський 79
Лінчак Михайло Степанович Обраний по виборчому округу №217
Київська область Володарський 217
Лобенко Анатолій Олександрович Обраний по виборчому округу №303
Одеська область Чорноморський 303
Лук’яненко Левко Григорович Обраний по виборчому округу №68
Волинська область Нововолинський 68
Луньов Григорій Олексійович Обраний по виборчому округу №191
Запорізька область Кам’янсько-Дніпровський 191
Лупаков Євген Олександрович Обраний по виборчому округу №433
Чернівецька область Вижницький 433
Лященко Костянтин Дмитрович Обраний по виборчому округу №94
Дніпропетровська область Нікопольський 94
На початок
М
Магда Іван Іванович Обраний по виборчому округу №98
Дніпропетровська область Апостолівський 98
Майборода Сергій Федотович Обраний по виборчому округу №284
Миколаївська область Корабельний 284
Малєвський Олександр Тихонович Обраний по виборчому округу №404
Херсонська область Цюрупинський 404
Манчуленко Георгій Манолійович Обраний по виборчому округу №435
Чернівецька область Заставнівський 435
Марковська Ніна Степанівна Обраний по виборчому округу №47
Вінницька область Замостянський 47
Мармазов Євген Васильович Обраний по виборчому округу №234
Кіровоградська область Олександрійський 234
Марченко Володимир Романович Обраний по виборчому округу №348
Сумська область Роменський 348
Марчук Євген Кирилович Обраний по виборчому округу №324
Полтавська область Миргородський 324
Масенко Олександр Миколайович Обраний по виборчому округу №330
Полтавська область Оржицький 330
Масол Віталій Андрійович Обраний по виборчому округу №446
Чернігівська область Козелецький 446
Матковський Олег Богданович Обраний по виборчому округу №339
Рівненська область Здолбунівський 339
Медведчук Віктор Володимирович Обраний по виборчому округу №171
Закарпатська область Іршавський 171
Мельник Володимир Сергійович Обраний по виборчому округу №89
Дніпропетровська область Інгулецький 89
Мельник Петро Якович Обраний по виборчому округу №306
Одеська область Котовський 306
Мельник Сергій Іванович Обраний по виборчому округу №161
Житомирська область Житомирський сільський 161
Меркушов Віктор Тимофійович Обраний по виборчому округу №78
Дніпропетровська область Кіровський 78
Миримський Лев Юлійович Обраний по виборчому округу №25
Автономна Республіка Крим Київський 25
Михайленко Сергій Михайлович Обраний по виборчому округу №76
Дніпропетровська область Жовтневий 76
Мірошниченко Людвіг Миколайович Обраний по виборчому округу №136
Донецька область Маріупольсько-Іллічівський 136
Мірошниченко Юрій Олексійович Обраний по виборчому округу №26
Автономна Републіка Крим Ростовський 26
Мішура Валерій Дмитрович Обраний по виборчому округу №225
Кіровоградська область Центральний 225
Мовчан Павло Михайлович Обраний по виборчому округу №198
Івано-Франківська область Коломийський 198
Мозер Георгій Едуардович Обраний по виборчому округу №154
Житомирська область Богунський 154
Моісеєнко Володимир Миколайович Обраний по виборчому округу №131
Донецька область Макіївсько-Гірницький 131
Мороз Олександр Олександрович Обраний по виборчому округу №223
Київська область Таращанський 223
Мосійчук Сергій Олександрович Обраний по виборчому округу №160
Житомирська область Баранівський 160
Москаленко Анатолій Іванович Обраний по виборчому округу №104
Дніпропетровська область П’ятихатський 104
Мостиський Андрій Богданович Обраний по виборчому округу №67
Волинська область Ковельський 67
Моцпан Анатолій Федорович Обраний по виборчому округу №146
Донецька область Амвросіївський 146
Мулява Володимир Савелійович Обраний по виборчому округу №197
Івано-Франківська область Калуський 197
Мусіяка Віктор Лаврентійович Обраний по виборчому округу №378
Харківська область Фрунзенський 378
Мухін Володимир Васильович Обраний по виборчому округу №370
Харківська область Київський 370
М’ясковський Михайло Михайлович Обраний по виборчому округу №310
Одеська область Великомихайлівський 310
На початок
Н
Найда Георгій Іванович Обраний по виборчому округу №396
Херсонська область Суворовський 396
Недвига Григорій Миколайович Обраний по виборчому округу №57
Вінницька область Козятинський 57
Недригайло Валентин Михайлович Обраний по виборчому округу №152
Донецька область Новоазовський 152
Немировський Володимир Лукич Обраний по виборчому округу №309
Одеська область Болградський 309
Нідзієв Олександр Іванович Обраний по виборчому округу №214
Київська область Баришівський 214
Ніколаєнко Станіслав Миколайович Обраний по виборчому округу №402
Херсонська область Іванівський 402
Новіков Олександр Васильович Обраний по виборчому округу №209
Київська область Броварський 209
Носов Владислав Васильович Обраний по виборчому округу №319
Полтавська область Октябрський 319
На початок
О
Овчаренко Петро Павлович Обраний по виборчому округу №73
Дніпропетровська область Амур-Нижньодніпровський 73
Олексєєнко Володимир Кирилович Обраний по виборчому округу №151
Донецька область Мар’їнський 151
Олійник Борис Ілліч Обраний по виборчому округу №190
Запорізька область Запорізький 190
Ольховський Борис Іванович Обраний по виборчому округу №388
Харківська область Валківський 388
Омеліч Віктор Семенович Обраний по виборчому округу №100
Дніпропетровська область Верхньодніпровський 100
Омельченко Григорій Омелянович Обраний по виборчому округу №322
Полтавська область Кременчуцький-Крюківський 322
Омельчук Роман Юстинович Обраний по виборчому округу №334
Рівненська область Замковий 334
Оробець Юрій Миколайович Обраний по виборчому округу №15
м.Київ Промисловий 15
Осадчук Петро Ілліч Обраний по виборчому округу №206
Івано-Франківська область Тлумацький 206
Осташ Ігор Іванович Обраний по виборчому округу №269
Львівська область Стрийський 269
Охріменко Костянтин Олександрович Обраний по виборчому округу №123
Донецька область Дружківський 123
На початок
П
Павленко Едуард Іванович Обраний по виборчому округу №27
Автономна Республіка Крим Центральний 27
Павловський Михайло Антонович Обраний по виборчому округу №406
Хмельницька область Центральний 406
Паламарчук Валерій Олександрович Обраний по виборчому округу №291
Миколаївська область Миколаївський сільський 291
Панасовський Олег Григорович Обраний по виборчому округу №147
Донецька область Артемівський 147
Парасунько Михайло Васильович Обраний по виборчому округу №51
Вінницька область Могилів-Подільський 51
Парубок Омелян Никонович Обраний по виборчому округу №424
Черкаська область Монастирищенський 424
Пасечна Людмила Яківна Обраний по виборчому округу №126
Донецька область Костянтинівський 126
Пасько Сергій Олексійович Обраний по виборчому округу №425
Черкаська область Звенигородський 425
Пейгалайнен Анатолій Володимирович Обраний по виборчому округу №143
Донецька область Харцизький 143
Петренко Анатолій Андрійович Обраний по виборчому округу №153
Донецька область Слов’янський 153
Петренко Дмитро Дмитрович Обраний по виборчому округу №255
Луганська область Перевальський 255
Петренко Микола Іванович Обраний по виборчому округу №230
Кіровоградська область Гайворонський 230
Петрук Віктор Іванович Обраний по виборчому округу №336
Рівненська область Володимирецький 336
Пєхота Володимир Юлiйович Обраний по виборчому округу №374
Харківська область Московський 374
Пилипенко Микола Васильович Обраний по виборчому округу №29
Автономна Республіка Крим Джанкойський 29
Пилипчук Володимир Мефодійович Обраний по виборчому округу №196
Івано-Франківська область Центральний 196
Пинзеник Віктор Михайлович Обраний по виборчому округу №264
Львівська область Південний 264
Писаренко Анатолій Аркадійович Обраний по виборчому округу №111
Донецька область Кіровський 111
Півторак Володимир Вікторович Обраний по виборчому округу №419
Черкаська область Соснівський 419
Піскуновський Костянтин Володимирович Обраний по виборчому округу №63
Вінницька область Ямпільський 63
Платовський Євген Володимирович Обраний по виборчому округу №288
Миколаївська область Вознесенський 288
Плоткін Вадим Григорович Обраний по виборчому округу №307
Одеська область Морський 307
Плющ Іван Степанович Обраний по виборчому округу №445
Чернігівська область Борзнянський 445
Поживанов Михайло Олександрович Обраний по виборчому округу №135
Донецька область Маріупольський Жовтневий 135
Понеділко Віктор Іванович Обраний по виборчому округу №182
Запорізька область Орджонікідзевський 182
Пономаренко Борис Йосипович Обраний по виборчому округу №422
Черкаська область Смілянський 422
Попеску Іван Васильович Обраний по виборчому округу №434
Чернівецька область Глибоцький 434
Попов Дмитро Антонович Обраний по виборчому округу №308
Одеська область Біляївський 308
Поровський Микола Іванович Обраний по виборчому округу №341
Рівненська область Рівненський 341
Пронюк Євген Васильович Обраний по виборчому округу №205
Івано-Франківська область Тисменецький 205
Процев’ят Тарас Іванович Обраний по виборчому округу №268
Львівська область Самбірський 268
Пудрик Валерій Юрійович Обраний по виборчому округу №134
Донецька область Макіївський-Червоногвардійський 134
Пустовойтовський Володимир Семенович Обраний по виборчому округу №384
Харківська область Первомайський 384
Пшенична Ольга Миколаївна Обраний по виборчому округу №40
Автономна Республіка Крим Ленінський40
На початок
Р
Радченко Галина Федорівна Обраний по виборчому округу №442
Чернігівська область Прилуцький 442
Радько Василь Іванович Обраний по виборчому округу №351
Сумська область Кролевецький 351
Райковський Броніслав Станіславович Обраний по виборчому округу №385
Харківська область Чугуївський 385
Ратушний Михайло Ярославович Обраний по виборчому округу №361
Тернопільська область Збаразький 361
Раханський Анатолій Варфоломійович Обраний по виборчому округу №30
Автономна Республіка Крим Євпаторійський 30
Ричагов Григорій Васильович Обраний по виборчому округу №316
Одеська область Татарбунарський 316
Роєнко Віктор Григорович Обраний по виборчому округу №423
Черкаська область Уманський 423
Рудик Іван Леонтійович Обраний по виборчому округу №405
Хмельницька область Заводський 405
Рудченко Микола Миколайович Обраний по виборчому округу №163
Житомирська область Малинський 163
Рябець Михайло Михайлович Обраний по виборчому округу №173
Закарпатська область Свалявський 173
Рябченко Олександр Володимирович Обраний по виборчому округу №75
Дніпропетровська область Вузівський 75
На початок
С
Савченко Віктор Григорович Обраний по виборчому округу №80
Дніпропетровська область Ленінський 80
Садько Володимир Григорович Обраний по виборчому округу №102
Дніпропетровська область Новомосковський сільський 102
Самойлик Катерина Семенівна Обраний по виборчому округу №403
Херсонська область Чаплинський 403
Самофалов Геннадій Григорович Обраний по виборчому округу №121
Донецька область Дзержинський 121
Сас Сергій Володимирович Обраний по виборчому округу №231
Кіровоградська область Маловисківський 231
Сахань Іван Якович Обраний по виборчому округу №417
Хмельницька область Ярмолинецький 417
Свято Василь Петрович Обраний по виборчому округу №416
Хмельницька область Чемеровецький 416
Севрюков Володимир Васильович Обраний по виборчому округу №297
Одеська область Малиновський 297
Селіфонтьєв Сергій Іванович Обраний по виборчому округу №86
Дніпропетровська область Гірницький 86
Семенчук Віктор Михайлович Обраний по виборчому округу №415
Хмельницька область Старокостянтинівський 415
Семенюк Валентина Петрівна Обраний по виборчому округу №159
Житомирська область Андрушівський 159
Семиноженко Володимир Петрович Обраний по виборчому округу №366
Харківська область Вузівський 366
Сергієнко Валерій Ігоревич Обраний по виборчому округу №295
Одеська область Іллічівський 295
Сидоренко Григорій Васильович Обраний по виборчому округу №162
Житомирська область Коростишівський 162
Сизенко Юрій Павлович Обраний по виборчому округу №177
Запорізька область Жовтневий 177
Симоненко Валентин Костянтинович Обраний по виборчому округу №298
Одеська область Північний 298
Симоненко Іван Петрович Обраний по виборчому округу №440
Чернігівська область Новозаводський 440
Симоненко Петро Миколайович Обраний по виборчому округу №150
Донецька область Красноармійський 150
Сирота Михайло Дмитрович Обраний по виборчому округу №418
Черкаська область Придніпровський 418
Сікалов Валерій Іванович Обраний по виборчому округу №119
Донецька область Горлівський-Микитівський 119
Сінченко Сергій Григорович Обраний по виборчому округу №242
Луганська область Брянківський 242
Скіпальський Олександр Олександрович Обраний по виборчому округу №66
Волинська область Володимир-Волинський 66
Славов Микола Антонович Обраний по виборчому округу №13
м.Київ Подільский 13
Сластьон Юрій Федорович Обраний по виборчому округу №401
Херсонська область Голопристанський 401
Слободянюк Сергій Миколайович Обраний по виборчому округу №167
Закарпатська область Ужгородський міський 167
Смірнов Євген Леонідович Обраний по виборчому округу №61
Вінницька область Тульчинський 61
Снігач Андрій Прокопович Обраний по виборчому округу №399
Херсонська область Великолепетиський 399
Соболєв Сергій Владиславович Обраний по виборчому округу №183
Запорізька область Хортицький 183
Сокерчак Вячеслав Михайлович Обраний по виборчому округу №314
Одеська область Савранський 314
Спіженко Юрій Прокопович Обраний по виборчому округу №165
Житомирська область Олевський 165
Старовойтова Галина Максимівна Обраний по виборчому округу №32
Автономна Республіка Крим Красноперекопський 32
Степанов Михайло Володимирович Обраний по виборчому округу №257
Луганська область Слов’яносербський 257
Степанов Олександр Петрович Обраний по виборчому округу №439
Чернігівська область Деснянський 439
Степанов Петро Степанович Обраний по виборчому округу №236
Луганська область Ватутінський 236
Степанюк Дмитро Петрович Обраний по виборчому округу №87
Дніпропетровська область Дзержинський 87
Степенко Василь Іванович Обраний по виборчому округу №331
Полтавська область Полтавський 331
Стецьків Тарас Степанович Обраний по виборчому округу №273
Львівська область Городоцький 273
Стецько Ярослава Йосипівна Обраний по виборчому округу №201
Івано-Франківська область Надвірнянський 201
Стешенко Олександр Миколайович Обраний по виборчому округу №256
Луганська область Сватівський 256
Сторіжко Володимир Юхимович Обраний по виборчому округу №349
Сумська область Шосткинський 349
Стоян Олександр Миколайович Обраний по виборчому округу №62
Вінницька область Шаргородський 62
Стретович Володимир Миколайович Обраний по виборчому округу №58
Вінницька область Немирівський 58
Судницин Федір Семенович Обраний по виборчому округу №184
Запорізька область Шевченківський 184
Сургай Микола Сафонович Обраний по виборчому округу №142
Донецька область Торезький 142
Суслов Віктор Іванович Обраний по виборчому округу №383
Харківська область Люботинський 383
На початок
Т
Танюк Леонід(Лесь) Степанович Обраний по виборчому округу №267
Львівська область Дрогобицький міський 267
Таран Микола Васильович Обраний по виборчому округу №180
Запорізька область Леваневський 180
Таран (Терен) Віктор Васильович Обраний по виборчому округу №321
Полтавська область Кременчуцький-Автозаводський 321
Таранов Олег Вадимович Обраний по виборчому округу №372
Харківська область Комсомольський 372
Татаринов Анатолій Арефійович Обраний по виборчому округу №132
Донецька область Макіївський-Совєтський 132
Терець Валерій Миколайович Обраний по виборчому округу №187
Запорізька область Токмацький 187
Терещук Василь Васильович Обраний по виборчому округу №138
Донецька область Маріупольський-Приморський 138
Терьохін Сергій Анатолійович Обраний по виборчому округу №320
Полтавська область Комсомольський 320
Тима Юрій Казимирович Обраний по виборчому округу №365
Тернопільська область Чортківський 365
Тимошенко Юлія Володимирівна Обраний по виборчому округу №229
Кіровоградська область Бобринецький 229
Тихонов Юрій Тимофійович Обраний по виборчому округу №101
Дніпропетровська область Нікопольський сільський 101
Тітенко Валерій Григорович Обраний по виборчому округу №313
Одеська область Комінтернівський 313
Ткаченко Володимир Анатолійович Обраний по виборчому округу №347
Сумська область Охтирський 347
Ткаченко Олександр Миколайович Обраний по виборчому округу №430
Черкаська область Шполянський 430
Ткаченко Степан Кузьмич Обраний по виборчому округу №192
Запорізька область Мелітопольський 192
Товт Михайло Михайлович Обраний по виборчому округу №169
Закарпатська область Берегівський 169
Тодоров Євген Семенович Обраний по виборчому округу №185
Запорізька область Бердянський міський 185
Тютін Вячеслав Олександрович Обраний по виборчому округу №74
Дніпропетровська область Бабушкінський 74
На початок
У
Угаров Геннадій Юрійович Обраний по виборчому округу №186
Запорізька область Мелітопольський міський 186
Уланов Валентин Миколайович Обраний по виборчому округу №258
Луганська область Станично-Луганський 258
Улинець Василь Георгійович Обраний по виборчому округу №168
Закарпатська область Мукачівський 168
Устич Сергій Іванович Обраний по виборчому округу №171
Закарпатська область Іршавський 171
На початок
Ф
Федорин Ярослав Володимирович Обраний по виборчому округу №4
м.Київ Голосіївський 4
Філіпчук Георгій Георгійович Обраний по виборчому округу №437
Чернівецька область Кіцманський 437
Франчук Анатолій Романович Обраний по виборчому округу №31
Автономна Республіка Крим Керченський 31
Франчук Ігор Анатолійович Обраний по виборчому округу №35
Автономна Республіка Крим Ялтинський 35
На початок
Х
Харламов Віктор Георгійович Обраний по виборчому округу №103
Дніпропетровська область Петропавлівський 103
Хмара Степан Ілліч Обраний по виборчому округу №261
Львівська область Залізничний 261
Хмельовий Анатолій Петрович Обраний по виборчому округу №140
Донецька область Слов’янський міський 140
Хомич Микола Васильович Обраний по виборчому округу №338
Рівненська область Дубровицький 338
Худомака Віктор Петрович Обраний по виборчому округу №95
Дніпропетровська область Новомосковський міський 95
Хунов Анатолій Ісмаїлович Обраний по виборчому округу №130
Донецька область Краснолиманський 130
На початок
Ц
Целих Юрій Георгійович Обраний по виборчому округу №233
Кіровоградська область Новоукраїнський 233
Цибенко Петро Степанович Обраний по виборчому округу №249
Луганська область Свердловський 249
Цушко Василь Петрович Обраний по виборчому округу №315
Одеська область Тарутинський 315
На початок
Ч
Чапюк Ростислав Степанович Обраний по виборчому округу №71
Волинська область Ківерцівський 71
Чеботарьов Валентин Павлович Обраний по виборчому округу №227
Кіровоградська область Олександрійський міський 227
Чейпеш Сергій Іванович Обраний по виборчому округу №170
Закарпатська область Виноградівський 170
Чемерис Володимир Володимирович Обраний по виборчому округу №265
Львівська область Франківський 265
Червоній Василь Михайлович Обраний по виборчому округу №335
Рівненська область Дубенський 335
Черенков Олександр Павлович Обраний по виборчому округу №253
Луганська область Біловодський 253
Череп Валерій Іванович Обраний по виборчому округу №350
Сумська область Білопільський 350
Черепков Володимир Федорович Обраний по виборчому округу №117
Донецька область Артемівський міський 117
Черновецький Леонід Михайлович Обраний по виборчому округу №5
м.Київ Дарницький 5
Чернявський Олексій Пилипович Обраний по виборчому округу №353
Сумська область Сумський 353
Чечетов Михайло Васильович Обраний по виборчому округу №125
Донецька область Юнокомунарський 125
Чивюк Микола Васильович Обраний по виборчому округу №292
Миколаївська область Новобузький 292
Чиж Іван Сергійович Обраний по виборчому округу №414
Хмельницька область Летичівський 414
Чікал Адам Васильович Обраний по виборчому округу №156
Житомирська область Бердичівський 156
Чобіт Дмитро Васильович Обраний по виборчому округу №271
Львівська область Бродівський 271
Чорновіл Вячеслав Максимович Обраний по виборчому округу №357
Тернопільська область Подільський 357
Чорноусенко Олег Іванович Обраний по виборчому округу №379
Харківська область Червонозаводський 379
Чукмасов Сергій Олександрович Обраний по виборчому округу №81
Дніпропетровська область Петровський 81
Чулаков Євген Родіонович Обраний по виборчому округу №99
Дніпропетровська область Васильківський 99
Чумак Микола Васильович Обраний по виборчому округу №443
Чернігівська область Бахмацький 443
Чумаченко Микола Іванович Обраний по виборчому округу №441
Чернігівська область Ніжинський 441
Чупахін Олександр Михайлович Обраний по виборчому округу №381
Харківська область Куп’янський 381
Чурута Михайло Іванович Обраний по виборчому округу №251
Луганська область Стахановський 251
На початок
Ш
Шаланський Анатолій Миколайович Обраний по виборчому округу №226
Кіровоградська область Знам’янський 226
Шамарин Олександр Миколайович Обраний по виборчому округу №144
Донецька область Шахтарський 144
Шандрюк Олександр Іванович Обраний по виборчому округу №266
Львівська область Шевченківський 266
Шаров Ігор Федорович Обраний по виборчому округу №41
Автономна Республіка Крим Роздольненський 41
Швидкий Петро Євдокимович Обраний по виборчому округу №276
Львівська область Жовківський 276
Шевченко Віктор Іванович Обраний по виборчому округу №133
Донецька область Макіївський-Центральний 133
Шевченко Віталій Федорович Обраний по виборчому округу №213
Київська область Фастівський 213
Шевченко Володимир Іванович Обраний по виборчому округу №340
Рівненська область Костопільський 340
Шейко Петро Володимирович Обраний по виборчому округу №444
Чернігівська область Бобровицький 444
Шеренін Юрій Леонідович Обраний по виборчому округу №44
м.Севастополь Гагарінський 44
Шестаков Віктор Петрович Обраний по виборчому округу №137
Донецька область Маріупольський-Орджонікідзевський 137
Шеховцов Олексій Дмитрович Обраний по виборчому округу №128
Донецька область Новокраматорський 128
Шибко Віталій Якович Обраний по виборчому округу №82
Дніпропетровська область Самарський 82
Шишкін Віктор Іванович Обраний по виборчому округу №296
Одеська область Київський 296
Шкрабак Павло Ананійович Обраний по виборчому округу №293
Миколаївська область Снігурівський 293
Шпек Роман Васильович Обраний по виборчому округу №200
Івано-Франківська область Косівський 200
Штепа Наталія Петрівна Обраний по виборчому округу №42
Автономна Республіка Крим Сімферопольський 42
Шулежко Марія Яківна Обраний по виборчому округу №421
Черкаська область Канівський 421
На початок
Щ
Щербань Володимир Петрович Обраний по виборчому округу №107
Донецька область Будьоннівський 107
Щербань Євген Олександрович Обраний по виборчому округу №148
Донецька область Волноваський 148
На початок
Ю
Юрковський Анатолій Вільгельмович Обраний по виборчому округу №45
м.Севастополь Ленінський 45
Юрковський Віталій Станіславович Обраний по виборчому округу №346
Сумська область Конотопський 346
Юхимчук Анатолій Петрович Обраний по виборчому округу №50
Вінницька область Жмеринський 50
Юхновський Ігор Рафаїлович Обраний по виборчому округу №263
Львівська область Личаківський 263
На початок
Я
Яблонський Валентин Андрійович Обраний по виборчому округу №407
Хмельницька область Кам’янець-Подільський 407
Яворівський Володимир Олександрович Обраний по виборчому округу №228
Кіровоградська область Світловодський 228
Ягоферов Анатолій Миколайович Обраний по виборчому округу №235
Луганська область Артемівський 235
Яковенко Валентин Петрович Обраний по виборчому округу №412
Хмельницька область Дунаєвецький 412
Яковенко Олександр Миколайович Обраний по виборчому округу №124
Донецька область Єнакіївський 124
Ямковий Іван Олексійович Обраний по виборчому округу №60
Вінницька область Тростянецький 60
Янко Станіслав Васильович Обраний по виборчому округу №139
Донецька область Селидівський 139
Яровенко Володимир Сергійович Обраний по виборчому округу №53
Вінницька область Барський 53
Ярошинський Богдан Харитонович Обраний по виборчому округу №337
Рівненська область Гощанський 337
Яценко Володимир Михайлович Обраний по виборчому округу №157
Житомирська область Коростенський 157

 

Народні депутати України 3-го скликання (1998-2002)
А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
А
Абдуллін Олександр Рафкатович Обраний по виборчому округу №97
Київська обл.
Абрамов Федір Михайлович Обраний по виборчому округу №59
Донецька обл.
Агафонов Микола Іванович Обраний по виборчому округу №28
Дніпропетровська обл.
Акопян Валерій Григорович Обраний по виборчому округу №131
Миколаївська обл.
Александровська Алла Олександрівна Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 24
Алексєєв Володимир Геннадійович Обраний по виборчому округу №172
Харківська обл.
Альохін Володимир Ілліч Обраний по виборчому округу №39
Дніпропетровська обл.
Альошин Валерій Борисович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 36
Ананко Євген Павлович Обраний по виборчому округу №206
Чернігівська обл.
Анастасієв Валентин Олексійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку
Андреічев Олег Анатолійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку
Андресюк Борис Павлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 12
Аніщук Володимир Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 17
Аннєнков Єгор Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 27
Антоньєва Ганна Петрівна Обраний по виборчому округу №98
Кіровоградська обл.
Арабаджи Володимир Васильович Обраний по виборчому округу №79
Запорізька обл.
Асадчев Валерій Михайлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 37
На початок
Б
Бабич Валерій Георгійович Обраний по виборчому округу №218
м. Київ
Бабурін Олексій Васильович Обраний по виборчому округу №75
Запорізька обл.
Бакай Ігор Михайлович Обраний по виборчому округу №64
Житомирська обл.
Балашов Геннадій Вікторович Обраний по виборчому округу №27
Дніпропетровська обл.
Бандурка Олександр Маркович Обраний по виборчому округу №175
Харківська обл.
Баранчик Іван Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 21
Баулін Павло Борисович Обраний по виборчому округу №76
Запорізька обл.
Безсмертний Роман Петрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 11
Безугла Людмила Яківна Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 16
Бережний Віктор Григорович Обраний по виборчому округу №114
Луганська обл.
Беспалий Борис Якович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 18
Бєлоусова Ірина Анатоліївна Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 14
Білас Іван Григорович Обраний по виборчому округу №120
Львівська обл.
Білик Анатолій Григорович Обраний по виборчому округу №38
Дніпропетровська обл.
Біловол Олександр Миколайович Обраний по виборчому округу №99
Кіровоградська обл.
Білорус Олег Григорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 8
Білоус Артур Олександрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 19
Блохін Олег Володимирович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 16
Богатиренко Анатолій Андрійович Обраний по виборчому округу №63
Донецька обл.
Богатирьова Раїса Василівна Обраний по виборчому округу №41
Донецька обл.
Богословська Інна Германівна Обраний по виборчому округу №169
Харківська обл.
Бойко Богдан Федорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 7
Бойчук Іван Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 25
Бокий Іван Сидорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 5
Бондаренко Володимир Дмитрович Обраний по виборчому округу №212
м. Київ
Бондаренко Олена Федорівна Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 13
Бондарчук Олександр Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 35
Борзих Олександр Іванович Обраний по виборчому округу №103
Луганська обл.
Борзов Валерій Пилипович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 35
Бортник Володимир Федорович Обраний по виборчому округу №189
Хмельницька обл.
Борщевський Віктор Валентинович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 39
Бродський Михайло Юрійович Обраний по виборчому округу №215
м. Київ
Буждиган Пилип Пилипович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 49
Буйко Георгій Володимирович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 26
Буряк Сергій Васильович Обраний по виборчому округу №193
Хмельницька обл.
На початок
В
Варбанець Іван Михайлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 67
Василенко Анатолій Стефанович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 37
Васильєв Геннадій Андрійович Обраний по виборчому округу №61
Донецька обл.
Ващук Катерина Тимофіївна Обраний по виборчому округу №20
Волинська обл.
Ведмідь Аліна Петрівна Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 29
Вінський Йосип Вікентійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 9
Вітренко Наталія Михайлівна Обраний по виборчому округу №160
Сумська обл.
Власов Володимир Дмитрович Обраний по виборчому округу №54
Донецька обл.
Волков Олександр Михайлович Обраний по виборчому округу №208
Чернігівська обл.
Волковський Анатолій Пилипович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 13
Волок Анатолій Михайлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку
На початок
Г
Габер Микола Олександрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 10
Гаврилов Ігор Олександрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 16
Гавриш Степан Богданович Обраний по виборчому округу №176
Харківська обл.
Гадяцький Леонід Миколайович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку
Гаркуша Олексій Миколайович Обраний по виборчому округу №130
Миколаївська обл.
Гінзбург Ольга Петрівна Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку
Глухівський Лев Йосипович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 41
Гмиря Сергій Петрович Обраний по виборчому округу №105
Луганська обл.
Гнатюк Дмитро Михайлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 4
Головатий Сергій Петрович Обраний по виборчому округу №222
м. Київ
Голуб Олександр Володимирович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 33
Горбатов Валерій Миронович Обраний по виборчому округу №6
Авт.Республіка Крим
Горбачов Віктор Сергійович Обраний по виборчому округу №127
Миколаївська обл.
Горошкевич Олександр Сергійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 21
Гошовська Валентина Андріївна Обраний по виборчому округу №178
Харківська обл.
Грачов Олег Олексійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 14
Григорович Лілія Степанівна Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 17
Гриневецький Сергій Рафаїлович Обраний по виборчому округу №143
Одеська обл.
Губський Богдан Володимирович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 9
Гудима Олександр Миколайович Обраний по виборчому округу №123
Львівська обл.
Гурвіц Едуард Йосипович Обраний по виборчому округу №136
Одеська обл.
Гуренко Станіслав Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 25
Гуров Вадим Миколайович Обраний по виборчому округу №32
Дніпропетровська обл.
Гусак Леонід Гаврилович Обраний по виборчому округу №144
Полтавська обл.
Гуцол Михайло Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 18
На початок
Д
Давидов Володимир Васильович Обраний по виборчому округу №108
Луганська обл.
Дайнеко Леонід Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 51
Данильчук Олександр Юрійович Обраний по виборчому округу №156
Рівненська обл.
Дашутін Григорій Петрович Обраний по виборчому округу №162
Сумська обл.
Дворкіс Дмитро Володимирович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 3
Деркач Андрій Леонідович Обраний по виборчому округу №159
Сумська обл.
Джемілев Мустафа Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 9
Джоджик Ярослав Іванович Обраний по виборчому округу №163
Тернопільська обл.
Діброва Валерій Григорович Обраний по виборчому округу №19
Волинська обл.
Діяк Іван Васильович Обраний по виборчому округу №179
Харківська обл.
Довганчин Григорій Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 32
Довгань Костянтин Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 8
Довгань Сергій Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 2
Долженко Геннадій Петрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 28
Доманський Анатолій Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 44
Донець Наталія Григорівна Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 18
Донченко Юрій Григорович Обраний по виборчому округу №113
Луганська обл.
Дорогунцов Сергій Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 60
Драголюнцев Анатолій Дмитрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 7
Драч Іван Федорович Обраний по виборчому округу №167
Тернопільська обл.
Дроботов Анатолій Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 18
Друзюк Світлана Олександрівна Обраний по виборчому округу №137
Одеська обл.
На початок
Є
Єдін Олександр Йосипович Обраний по виборчому округу №102
Кіровоградська обл.
Єльчанінов Володимир Сергійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 6
Єльяшкевич Олександр Сергійович Обраний по виборчому округу №182
Херсонська обл.
Ємець Олександр Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 6
Єрмак Анатолій Васильович Обраний по виборчому округу №83
Запорізька обл.
Єрохін Олександр Вікторович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку
Єськов Валентин Андрійович Обраний по виборчому округу №109
Луганська обл.
Єхануров Юрій Іванович Обраний по виборчому округу №64
Житомирська обл.
Єщенко Володимир Миколайович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 19
На початок
Ж
Жеваго Костянтин Валентинович Обраний по виборчому округу №149
Полтавська обл.
Жежук Наталія Сергіївна Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 23
Жердицький Віктор Юстимович Обраний по виборчому округу №74
Закарпатська обл.
Жир Олександр Олександрович Обраний по виборчому округу №35
Дніпропетровська обл.
Жовтіс Олександр Ігорович Обраний по виборчому округу №138
Одеська обл.
Жовтяк Євген Дмитрович Обраний по виборчому округу №94
Київська обл.
Журавський Віталій Станіславович Обраний по виборчому округу №68
Житомирська обл.
На початок
З
Задорожна Тетяна Андріївна Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 6
Задорожній Олександр Вікторович Обраний по виборчому округу №217
м. Київ
Заєць Володимир Володимирович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 17
Заєць Іван Олександрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 6
Заклунна Валерія Гавриїлівна Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 5
Заплатинський Володимир Михайлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 14
Зарубінський Олег Олександрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 12
Засуха Тетяна Володимирівна Обраний по виборчому округу №93
Київська обл.
Зачосов Вадим Олександрович Обраний по виборчому округу №225
м. Севастополь
Зварич Роман Михайлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 24
Звонарж Андрій Юрійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 76
Звягільський Юхим Леонідович Обраний по виборчому округу №43
Донецька обл.
Зінченко Олександр Олексійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 7
Зубов Валентин Сергійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 11
На початок
І
Іванов Валерій Геннадійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку
Іванов Сергій Анатолійович Обраний по виборчому округу №3
Авт.Республіка Крим
Іоффе Юлій Якович Обраний по виборчому округу №111
Луганська обл.
Іщенко Олег Іванович Обраний по виборчому округу №165
Тернопільська обл.
Іщенко Олексій Максимович Обраний по виборчому округу №96
Київська обл.
На початок
К
Калінчук Василь Антонович Обраний по виборчому округу №143
Одеська обл.
Кармазін Юрій Анатолійович Обраний по виборчому округу №134
Одеська обл.
Карпов Олександр Миколайович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 14
Кафарський Володимир Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 15
Квят Вячеслав Петрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 8
Квятковський Ігор Васильович Обраний по виборчому округу №11
Вінницька обл.
Кендзьор Ярослав Михайлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку
Кирил Володимир Олексійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 47
Кириленко В’ячеслав Анатолійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 18
Кириленко Іван Григорович Обраний по виборчому округу №36
Дніпропетровська обл.
Кирильчук Євген Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 13
Кириченко Микола Олексійович Обраний по виборчому округу №151
Полтавська обл.
Кириченко Сергій Олександрович Обраний по виборчому округу №183
Херсонська обл.
Кирюшин Ігор Володимирович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 11
Ківалов Сергій Васильович Обраний по виборчому округу №135
Одеська обл.
Кінах Анатолій Кирилович Обраний по виборчому округу №128
Миколаївська обл.
Кірімов Іван Захарович Обраний по виборчому округу №95
Київська обл.
Кіяшко Сергій Миколайович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 14
Клочко Марія Олександрівна Обраний по виборчому округу №148
Полтавська обл.
Ключковський Юрій Богданович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 39
Ковалко Михайло Петрович Обраний по виборчому округу №65
Житомирська обл.
Коваль Вячеслав Станіславович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 21
Ковач Микола Миколайович Обраний по виборчому округу №72
Закарпатська обл.
Кожевніков Борис Михайлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 86
Кожин Борис Борисович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 12
Козак Ярослав Іванович Обраний по виборчому округу №150
Полтавська обл.
Коліушко Ігор Борисович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 16
Коломойцев-Рибалка Валерій Едуардович Обраний по виборчому округу №106
Луганська обл.
Кондратевський Сергій Михайлович Обраний по виборчому округу №224
м. Севастополь
Кондратенко Анатолій Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 69
Коновалюк Валерій Ілліч Обраний по виборчому округу №62
Донецька обл.
Кононенко Юрій Савич Обраний по виборчому округу №181
Харківська обл.
Кононов Віталій Миколайович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 1
Константинов Евген Семенович Обраний по виборчому округу №51
Донецька обл.
Корнійчук Ігор Володимирович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 31
Король Віктор Миколайович Обраний по виборчому округу №202
Чернівецька обл.
Корчинський Анатолій Іванович Обраний по виборчому округу №205
Чернівецька обл.
Косаківський Леонід Григорович Обраний по виборчому округу №223
м. Київ
Косів Михайло Васильович Обраний по виборчому округу №116
Львівська обл.
Костенко Юрій Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 5
Костинюк Богдан Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 38
Костицький Василь Васильович Обраний по виборчому округу №84
Івано-Франківська обл.
Костржевськй Денис Борисович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 19
Костусєв Олексій Олексійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 20
Кочерга Віктор Герасимович Обраний по виборчому округу №49
Донецька обл.
Кощинець Василь Васильович Обраний по виборчому округу №88
Івано-Франківська обл.
Кравченко Микола Васильович Обраний по виборчому округу №57
Донецька обл.
Кравчук Леонід Макарович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 1
Красняков Євген Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 89
Кремень Василь Григорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 8
Креч Едуард Едуардович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 27
Криворучко Юрій Зеновійович Обраний по виборчому округу №118
Львівська обл.
Кривошея Сергій Вікторович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 7
Крук Юрій Борисович Обраний по виборчому округу №139
Одеська обл.
Круценко Василь Якович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 54
Крючков Георгій Корнійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 18
Кузнєцов Олександр Борисович Обраний по виборчому округу №78
Запорізька обл.
Кузнєцов Павло Сергійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 98
Кулик Олександр Васильович Обраний по виборчому округу №145
Полтавська обл.
Кульчинський Микола Георгійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку
Куньов Іван Павлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 15
Курикін Сергій Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 4
Кухарчук Микола Андрійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 91
Кухарчук Олег Сергійович Обраний по виборчому округу №101
Кіровоградська обл.
Кучеренко Валерій Михайлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 65
Кучеренко Олексій Юрійович Обраний по виборчому округу №80
Запорізька обл.
Кушнір Олександр Дмитрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 58
Кушніров Микола Олександрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 30
На початок
Л
Лавриненко Микола Федорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 19
Лавринович Олександр Володимирович Обраний по виборчому округу №121
Львівська обл.
Лазаренко Павло Іванович Обраний по виборчому округу №40
Дніпропетровська обл.
Лантух Василь Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 99
Ларін Сергій Миколайович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 1
Левцун Володимир Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 14
Левченко Анатолій Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 45
Лешан Евген Анатолійович Обраний по виборчому округу №1
Авт.Республіка Крим
Лєщинський Олександр Олегович Обраний по виборчому округу №58
Донецька обл.
Лимар Наталія Олексіївна Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 12
Литвак Олег Михайлович Обраний по виборчому округу №87
Івано-Франківська обл.
Литюк Анатолій Іванович Обраний по виборчому округу №56
Донецька обл.
Лісогорський Олексій Іванович Обраний по виборчому округу №177
Харківська обл.
Луценко Віталій Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 20
Лютікова Ірина Ігорівна Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 15
На початок
М
Мазур Олена Анатоліївна Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 17
Мазуренко Володимир Іванович Обраний по виборчому округу №141
Одеська обл.
Макеєнко Володимир Володимирович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 17
Малєвський Олександр Тихонович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 80
Малолітко Іван Федорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку
Мангул Анатолій Ілліч Обраний по виборчому округу №81
Запорізька обл.
Манчуленко Георгій Манолійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 30
Марамзін Федір Андрійович Обраний по виборчому округу №104
Луганська обл.
Марковська Ніна Степанівна Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 10
Мармазов Євген Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 30
Мартиненко Микола Володимирович Обраний по виборчому округу №21
Волинська обл.
Мартиновський Валерій Павлович Обраний по виборчому округу №29
Дніпропетровська обл.
Мартинюк Адам Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 6
Марченко Володимир Романович Обраний по виборчому округу №161
Сумська обл.
Марченко Олексій Андрійович Обраний по виборчому округу №201
Черкаська обл.
Марчук Євген Кирилович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 2
Масенко Олександр Миколайович Обраний по виборчому округу №147
Полтавська обл.
Матвєєв Валентин Григорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 40
Матвєєв Володимир Йосипович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 12
Матвієнко Анатолій Сергійович Обраний по виборчому округу №17
Вінницька обл.
Матвієнков Сергій Анатолійович Обраний по виборчому округу №55
Донецька обл.
Медведчук Віктор Володимирович Обраний по виборчому округу №73
Закарпатська обл.
Мельник Петро Володимирович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 8
Мельников Орест Борисович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 9
Мельнічук Сергій Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 10
Мигович Іван Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 52
Миримський Лев Юлійович Обраний по виборчому округу №2
Авт.Республіка Крим
Мироненко Віктор Андрійович Обраний по виборчому округу №5
Авт.Республіка Крим
Мичко Микола Іванович Обраний по виборчому округу №60
Донецька обл.
Місюра Вадим Ярославович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 26
Мішура Валерій Дмитрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 36
Мкртчян Юрік Степанович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 11
Мовчан Павло Михайлович Обраний по виборчому округу №152
Рівненська обл.
Моісеєнко Володимир Миколайович Обраний по виборчому округу №53
Донецька обл.
Мокроусов Анатолій Олексійович Обраний по виборчому округу №213
м. Київ
Молчанов Борис Якович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 9
Мороз Анатолій Миколайович Обраний по виборчому округу №82
Запорізька обл.
Мороз Олександр Олександрович Обраний по виборчому округу №92
Київська обл.
Морозов Анатолій Петрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 56
Москвін Сергій Олександрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 13
Мусієнко Іван Михайлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 22
Мухін Володимир Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 29
На початок
Н
Наливайко Анатолій Михайлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 3
Насалик Ігор Степанович Обраний по виборчому округу №85
Івано-Франківська обл.
Настенко Олександр Анатолійович Обраний по виборчому округу №132
Миколаївська обл.
Нечипорук Володимир Павлович Обраний по виборчому округу №194
Хмельницька обл.
Ніколаєнко Станіслав Миколайович Обраний по виборчому округу №185
Херсонська обл.
Новик Анатолій Матвійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 16
На початок
О
Олійник Борис Ілліч Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 4
Омеліч Віктор Семенович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 13
Омельченко Григорій Омелянович Обраний по виборчому округу №146
Полтавська обл.
Онопенко Василь Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 3
Онуфрійчук Михайло Якович Обраний по виборчому округу №198
Черкаська обл.
Оплачко Володимир Миколайович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 68
Осташ Ігор Іванович Обраний по виборчому округу №126
Львівська обл.
Охріменко Костянтин Олександрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 79
На початок
П
Павленко Сергій Григорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 12
Павличко Дмитро Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 33
Павловський Михайло Антонович Обраний по виборчому округу №188
Хмельницька обл.
Панасовський Олег Григорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 41
Парубок Омелян Никонович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 2
Пасечна Людмила Яківна Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 75
Пасєка Микола Сергійович Обраний по виборчому округу №15
Вінницька обл.
Пашковський Леонід Борисович Обраний по виборчому округу №184
Херсонська обл.
Пейгалайнен Анатолій Володимирович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 93
Пересунько Сергій Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 15
Песоцький Микола Федорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 16
Петренко Володимир Оникійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 57
Петренко Дмитро Дмитрович Обраний по виборчому округу №107
Луганська обл.
Петров Віктор Борисович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 48
Петров Олег Володимирович Обраний по виборчому округу №211
Чернігівська обл.
Пилипчук Ігор Мар’янович Обраний по виборчому округу №124
Львівська обл.
Пинзеник Віктор Михайлович Обраний по виборчому округу №117
Львівська обл.
Писаренко Анатолій Аркадійович Обраний по виборчому округу №44
Донецька обл.
Пінчук Віктор Михайлович Обраний по виборчому округу №26
Дніпропетровська обл.
Плужніков Ігор Олександрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 6
Плютинський Володимир Антонович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 5
Плющ Іван Степанович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 3
Подгорний Сергій Петрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 9
Подобєдов Сергій Миколайович Обраний по виборчому округу №197
Черкаська обл.
Покотило Ніна Олексіївна Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 15
Поліщук Олег Вікторович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 17
Полюхович Іван Павлович Обраний по виборчому округу №155
Рівненська обл.
Поляков Сергій Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 9
Понеділко Віктор Іванович Обраний по виборчому округу №77
Запорізька обл.
Пономаренко Георгій Григорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 22
Попеску Іван Васильович Обраний по виборчому округу №204
Чернівецька обл.
Попов Георгій Дмитрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 77
Порошенко Петро Олексійович Обраний по виборчому округу №12
Вінницька обл.
Потімков Сергій Юрійович Обраний по виборчому округу №170
Харківська обл.
Правденко Сергій Макарович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 15
Проценко Валентина Василівна Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку
Пустовойтов Володимир Сергійович Обраний по виборчому округу №33
Дніпропетровська обл.
Пухкал Олександр Григорович Обраний по виборчому округу №209
Чернігівська обл.
Пхиденко Станіслав Семенович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 42
На початок
Р
Развадовський Віктор Йосипович Обраний по виборчому округу №69
Житомирська обл.
Райковський Броніслав Станіславович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 74
Ратушний Михайло Ярославович Обраний по виборчому округу №164
Тернопільська обл.
Раханський Анатолій Варфоломійович Обраний по виборчому округу №4
Авт.Республіка Крим
Ременюк Олексій Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 17
Ржавський Олександр Миколайович Обраний по виборчому округу №46
Донецька обл.
Рибак Володимир Васильович Обраний по виборчому округу №45
Донецька обл.
Рись Сергій Миколайович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 8
Роєнко Віктор Григорович Обраний по виборчому округу №199
Черкаська обл.
Романчук Петро Миколайович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 4
Ромовська Зорислава Василівна Обраний по виборчому округу №122
Львівська обл.
Рябікін Павло Борисович Обраний по виборчому округу №130
Миколаївська обл.
Рябченко Олександр Володимирович Обраний по виборчому округу №25
Дніпропетровська обл.
На початок
С
Савенко Михайло Михайлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 5
Салигін Василь Вікторович Обраний по виборчому округу №171
Харківська обл.
Салій Іван Миколайович Обраний по виборчому округу №221
м. Київ
Самойленко Юрій Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 5
Самойлик Катерина Семенівна Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 34
Сас Сергій Володимирович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 24
Сафронов Станіслав Олександрович Обраний по виборчому округу №30
Дніпропетровська обл.
Сахно Юрій Петрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 20
Сацюк Володимир Миколайович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 25
Свирида Олександр Миколайович Обраний по виборчому округу №22
Волинська обл.
Семенюк Валентина Петрівна Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 33
Семиноженко Володимир Петрович Обраний по виборчому округу №168
Харківська обл.
Сергієнко Олександр Іванович Обраний по виборчому округу №101
Кіровоградська обл.
Сидорчук Михайло Юрійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 11
Сизенко Юрій Павлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 13
Симоненко Петро Миколайович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 1
Синенко Світлана Іванівна Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 50
Сирота Михайло Дмитрович Обраний по виборчому округу №200
Черкаська обл.
Ситник Костянтин Меркурійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 17
Сігал Євген Якович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 31
Сімонов Володимир Дмитрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 46
Сінченко Сергій Григорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 84
Сінько Василь Данилович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 31
Сіренко Василь Федорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 8
Слободян Олександр Вячеславович Обраний по виборчому округу №220
м. Київ
Смірнов Євген Леонідович Обраний по виборчому округу №16
Вінницька обл.
Снігач Андрій Прокопович Обраний по виборчому округу №186
Херсонська обл.
Сокерчак Вячеслав Михайлович Обраний по виборчому округу №142
Одеська обл.
Соломатін Юрій Петрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку
Сопрун Сергій Іванович Обраний по виборчому округу №129
Миколаївська обл.
Спіженко Юрій Прокопович Обраний по виборчому округу №67
Житомирська обл.
Станков Анатолій Кирилович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 28
Старинець Олександр Георгійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 55
Степанов Михайло Володимирович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 12
Степура Владислав Сергійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 94
Стецьків Тарас Степанович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 10
Стецько Ярослава Йосипівна Обраний по виборчому округу №89
Івано-Франківська обл.
Стоженко Володимир Якович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 13
Стоян Олександр Миколайович Обраний по виборчому округу №18
Вінницька обл.
Стрижко Леонід Петрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 61
Строгов Анатолій Никандрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 10
Супрун Людмила Павлівна Обраний по виборчому округу №100
Кіровоградська обл.
Суркіс Григорій Михайлович Обраний по виборчому округу №71
Закарпатська обл.
Суслов Віктор Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 3
Сухий Ярослав Михайлович Обраний по виборчому округу №78
Запорізька обл.
Сушкевич Валерій Михайлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 20
На початок
Т
Табачник Дмитро Володимирович Обраний по виборчому округу №91
Київська обл.
Танасов Сергій Іванович Обраний по виборчому округу №192
Хмельницька обл.
Танюк Леонід (Лесь) Степанович Обраний по виборчому округу №166
Тернопільська обл.
Таран (Терен) Віктор Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 48
Тарасюк Ігор Григорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку
Терентюк Олександр Миколайович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 13
Терещук Василь Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 100
Терьохін Сергій Анатолійович Обраний по виборчому округу №214
м. Київ
Тимошенко Юлія Володимирівна Обраний по виборчому округу №99
Кіровоградська обл.
Тихонов Сергій Андріанович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 9
Тищенко Павло Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 53
Тігіпко Сергій Леонідович Обраний по виборчому округу №36
Дніпропетровська обл.
Тіщенко Олександр Васильович Обраний по виборчому округу №174
Харківська обл.
Ткаленко Іван Іванович Обраний по виборчому округу №90
Київська обл.
Ткаченко Олександр Миколайович Обраний по виборчому округу №195
Черкаська обл.
Ткачук Василь Михайлович Обраний по виборчому округу №86
Івано-Франківська обл.
Ткачук Віктор Артурович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 10
Толочко Петро Петрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 2
Тропін Володимир Ілліч Обраний по виборчому округу №157
Сумська обл.
Трофименко Лариса Сергіївна Обраний по виборчому округу №37
Дніпропетровська обл.
Турчинов Олександр Валентинович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 12
Туш Михайло Никифорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 70
Тягнибок Олег Ярославович Обраний по виборчому округу №119
Львівська обл.
На початок
У
Удовенко Геннадій Йосипович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 3
Устенко Петро Іванович Обраний по виборчому округу №207
Чернігівська обл.
На початок
Ф
Федоренко Любов Петрівна Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 81
Федорин Ярослав Володимирович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 20
Фесенко Костянтин Григорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку
Фіалковський Володимир Олександрович Обраний по виборчому округу №187
Херсонська обл.
Філенко Володимир Пилипович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 7
Філіпчук Георгій Георгійович Обраний по виборчому округу №203
Чернівецька обл.
Франчук Анатолій Романович Обраний по виборчому округу №10
Авт.Республіка Крим
Франчук Ігор Анатолійович Обраний по виборчому округу №7
Авт.Республіка Крим
Фурдичко Орест Іванович Обраний по виборчому округу №125
Львівська обл.
На початок
Х
Хазан Віктор Борисович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку
Хара Василь Георгійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 15
Хмельницький Василь Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 3
Хмельовий Анатолій Петрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 96
Хорошковський Валерій Іванович Обраний по виборчому округу №9
Авт.Республіка Крим
Хунов Анатолій Ісмаїлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 83
На початок
Ц
Цехмістренко Віталій Григорович Обраний по виборчому округу №154
Рівненська обл.
Цибенко Петро Степанович Обраний по виборчому округу №110
Луганська обл.
Цушко Василь Петрович Обраний по виборчому округу №140
Одеська обл.
На початок
Ч
Чаговець Василь Миколайович Обраний по виборчому округу №180
Харківська обл.
Чайка Віктор Володимирович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 34
Чародєєв Олександр Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 3
Чекалін Володимир Миколайович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 21
Червоній Василь Михайлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 19
Черенков Олександр Павлович Обраний по виборчому округу №112
Луганська обл.
Череп Валерій Іванович Обраний по виборчому округу №158
Сумська обл.
Черепков Володимир Федорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 34
Черненко Віталій Григорович Обраний по виборчому округу №48
Донецька обл.
Чернічко Олександр Михайлович Обраний по виборчому округу №34
Дніпропетровська обл.
Черновецький Леонід Михайлович Обраний по виборчому округу №219
м. Київ
Черняк Володимир Кирилович Обраний по виборчому округу №153
Рівненська обл.
Чивюк Микола Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 87
Чиж Іван Сергійович Обраний по виборчому округу №190
Хмельницька обл.
Чичканов Сергій Владленович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 32
Чичков Валерій Михайлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 62
Чікал Адам Васильович Обраний по виборчому округу №191
Хмельницька обл.
Чобіт Дмитро Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 40
Чорновіл Вячеслав Максимович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 1
Чорновіл Тарас Вячеславович Обраний по виборчому округу №115
Львівська обл.
Чорноволенко Олександр Віленович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку
Чубаров Рефат Абдурахманович Обраний по виборчому округу №8
Авт.Республіка Крим
Чубатенко Олександр Миколайович Обраний по виборчому округу №216
м. Київ
Чукмасов Сергій Олександрович Обраний по виборчому округу №24
Дніпропетровська обл.
На початок
Ш
Шаров Ігор Федорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку
Шевченко Віталій Федорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 28
Шевчук Олег Борисович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 2
Шевчук Сергій Володимирович Обраний по виборчому округу №23
Волинська обл.
Шепа Василь Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 22
Шеховцов Олексій Дмитрович Обраний по виборчому округу №52
Донецька обл.
Шиллер Ростислав Ілліч Обраний по виборчому округу №167
Тернопільська обл.
Шило Віталій Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 25
Шишкін Віктор Іванович Обраний по виборчому округу №133
Одеська обл.
Шмаров Валерій Миколайович Обраний по виборчому округу №173
Харківська обл.
Шмідт Роман Михайлович Обраний по виборчому округу №115
Львівська обл.
Шпак Олександр Григорович Обраний по виборчому округу №14
Вінницька обл.
Шпиг Федір Іванович Обраний по виборчому округу №210
Чернігівська обл.
Шпігало Володимир Єрофійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 27
Штепа Валерій Дмитрович Обраний по виборчому округу №31
Дніпропетровська обл.
Штепа Наталія Петрівна Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 95
Шуфрич Нестор Іванович Обраний по виборчому округу №70
Закарпатська обл.
Шушкевич Володимир Григорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 19
На початок
Щ
Щербань Володимир Петрович Обраний по виборчому округу №41
Донецька обл.
На початок
Ю
Юхимець Ольга Федорівна Обраний по виборчому округу №196
Черкаська обл.
Юхновський Ігор Рафаїлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 15
Юхновський Олег Іванович Обраний по виборчому округу №13
Вінницька обл.
Юшко Ігор Олегович Обраний по виборчому округу №42
Донецька обл.
Ющик Олексій Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 23
На початок
Я
Яковенко Леонід Олександрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 43
Яковенко Олександр Миколайович Обраний по виборчому округу №50
Донецька обл.
Янковський Микола Андрійович Обраний по виборчому округу №47
Донецька обл.
Яценко Володимир Михайлович Обраний по виборчому округу №66
Житомирська обл.

 

           

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ukUkrainian