187-1 + 198 ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА підтвердила узурпацію влади народу України

Вих. № 187-1               

від __________________ 2021 року

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА

21050, м. Вінниця, вул. Соборна 70

 

https://www.facebook.com/groups/sulapravdu/permalink/339623057849776/

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО ДЕРЖАВНИЙ СУВЕРЕНІТЕТ УКРАЇНИ (55-XII)

Верховна Рада Української РСР, виражаючи волю народу України, прагнучи створити демократичне суспільство, виходячи з потреб всебічного забезпечення прав і свобод людини, шануючи національні права всіх народів, дбаючи про повноцінний політичний, економічний, соціальний і духовний розвиток народу України, визнаючи необхідність побудови правової держави, маючи на меті утвердити суверенітет і самоврядування народу України,

ПРОГОЛОШУЄ                          

державний суверенітет України як верховенство, самостійність, повноту і неподільність влади Республіки в межах її території та незалежність і рівноправність у зовнішніх зносинах.

  1. САМОВИЗНАЧЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ

Українська РСР як суверенна національна держава розвивається в існуючих кордонах на основі здійснення українською нацією свого невід’ємного права на самовизначення. Українська РСР здійснює захист і охорону національної державності українського народу.

  1. ЕКОНОМІЧНА САМОСТІЙНІСТЬ Народ України має виключне право на володіння, користування і розпорядження національним багатством України. Земля, її надра, повітряний простір, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території Української РСР, … весь економічний і науково-технічний потенціал, що створений на території України, є власністю її народу, матеріальною основою суверенітету Республіки і використовуються з метою забезпечення матеріальних і духовних потреб її громадян.

 

Відповідно до заповненої особисто Іванов Ю.І. 24.03.2005р. Форма №6 «РЕЄСТРАЦІЙНА КАРТКА про підтвердження відомостей про юридичну особу», що опублікована для загального ознайомлення за посиланням: https://www.facebook.com/groups/sulapravdu/posts/278737503938332/ та https://www.sylavpravdi.com.ua/00022438/, де в графі Повне найменування юридичної особи  зазначено: УСТАНОВА, в графі Назва юридичної особи  вказана: ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА з ідентифікаційним кодом (ЄДРПОУ) 00022438, яка зареєстрована на Керівника виконавчого органу юридичної особи – КАЛЕТНІК ГРИГОРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ. В графі Форма власності юридичної особи зазначено КОМУНАЛЬНА, а Вищий орган управління юридичної особи зазначено наступне (дослівно): СЕСІЯ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ. В графі Реєстраційні дані попередньої реєстрації  зазначено: РІШЕННЯ-ВР номер 280197, Дата державної реєстрації 21.05.1997, Найменування органу державної реєстрації  зазначена ВЕРХОВНА РАДА. В графі Засновники юридичної особи відомості відсутні (пусто). Також зазначений КВЕД: 75.11.3 УПРАВЛІННЯ НА РІВНІ ОБЛАСТЕЙ ТА МІСТ ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНОГО ПІДПОРЯДКУВАННЯ.

Також, відповідно до ст.81 п.2 Цивільного Кодексу УкраїниЮридичні особи, залежно від порядку їх створення, поділяються на юридичних осіб приватного права та юридичних осіб публічного права. Юридична особа приватного права створюється на підставі установчих документів відповідно до статті 87 Цивільного Кодексу України. Юридична особа приватного права може створюватися та діяти на підставі модельного статуту в порядку, визначеному законом. Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Ст.81 п.3 Цивільного Кодексу України встановлюються порядок створення, організаційно-правові форми, правовий статус юридичних осіб приватного права. Порядок утворення та правовий статус юридичних осіб публічного права встановлюються Конституцією України та законом.

Але, відповідно до відповіді Апарату Верховної Ради України №18/10-2188 від 18 грудня 2020, що опублікована за посиланням: https://www.facebook.com/groups/sulapravdu/posts/233291225149627, закону, який встановлює і визначає порядок утворення, ліквідації, реорганізацію, реєстрації та набуття правового статусу юридичних осіб публічного права – органів Державної влади, органів влади АРК та органів місцевого самоврядування не існує, що унеможливлює надання Вам відповідної копії.

Тому, Керуючись: Декларацією про державний суверенітет України (55-ХІ); АКТом проголошення незалежності України (1427-ХІІ); Конституцією України (254к/96-ВР), в зв’язку з грубим порушенням наших конституційних прав,       

Члени громади м. Вінниці та громад Вінницької області вимагають:

1. Надати завірені належним чином копії Розпорядчого акту та/або іншого нормативно-правового акту, на підставі якого відбулось створення юридичної особи публічного права з назвою ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА, яка була зареєстрована з кодом ЄДРПОУ 00022438 від 21 травня 1997 року;

 

Вих. № 198                               

від __________________ 2021 року

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА  ЄДРПОУ 00022438

21050, м. Вінниця, вул. Соборна 70

Згідно Конституції України Стаття 143. Територіальні громади села, селища, міста безпосередньо або через утворені ними органи місцевого самоврядування управляють майном.

Згідно ЗАКОН УКРАЇНИ «Про місцеве самоврядування в Україні» Стаття 2. Поняття місцевого самоврядування п.2. Місцеве самоврядування здійснюється територіальними громадами сіл, селищ, міст як безпосередньо, так і через сільські, селищні, міські ради та їх виконавчі органи, а також через районні та обласні ради, які представляють спільні інтереси територіальних громад сіл, селищ, міст.

Згідно Цивільний кодекс Стаття 2. Учасники цивільних відносин 1. Учасниками цивільних відносин є фізичні особи та юридичні особи (далі – особи). 2. Учасниками цивільних відносин є: держава Україна, Автономна Республіка Крим, територіальні громади, іноземні держави та інші суб’єкти публічного права. Стаття 81. Види юридичних осіб п.2. Юридичні особи, залежно від порядку їх створення, поділяються на юридичних осіб приватного права та юридичних осіб публічного права. 3. Порядок утворення та правовий статус юридичних осіб публічного права встановлюються Конституцією України та законом. Але на запит від 09 грудня 2020 року № 014 до Верховної Ради України щодо проханням надання «копію Закону України, прийнятого Верховною Радою України, який регулює порядок утворення, реорганізацію та ліквідацію юридичних осіб публічного права, органів Державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим, або органів місцевого самоврядування», була отримані відповідь від Апарату Верховної Ради України від 18 грудня 2020 року №18/10-2188, в якій йдеться, що «закону, який встановлює і визначає порядок утворення, ліквідації, реорганізацію, реєстрації та набуття правового статусу юридичних осіб публічного права – органів Державної влади, органів влади АРК та органів місцевого самоврядування не існує, що унеможливлює надання Вам відповідної копії» (зі скан копіями відповідних запиту і відповіді, які опубліковані для загального доступу можна ознайомитись за посиланням: https://www.facebook.com/groups/sulapravdu/posts/233291225149627/)

Тому, Керуючись: Декларацією про державний суверенітет України (55-ХІ); АКТом проголошення незалежності України (1427-ХІІ); Конституцією України (254к/96-ВР), в зв’язку з грубим порушенням наших конституційних прав,

                                                                   

Члени громади м. Вінниці та громад Вінницької області вимагають:

  1. Надати відповідь на питання: Вінницька обласна рада, код ЄДРПОУ 00022438 – це:

     а) юридична особа приватного права, чи б) юридична особа публічного права?;

  1. Якщо відповідь на п.1 цієї прохальної частини – «б)», тоді просимо надати належним чином засвідчені, відповідно до ДСТУ 4163-2003, копії відомостей на підставі яких було утворено орган місцевого самоврядування, з назвою Вінницька обласна рада, код ЄДРПОУ 00022438 як юридичну особу публічного права власності;
  2. Якщо відповідь на п.1 цієї прохальної частини – «б)», тоді просимо надати належним чином засвідчені, відповідно до ДСТУ 4163-2003, копії підписних протоколів загальних зборів та/або місцевих референдумів територіальних громад Вінницької області, які прийняли рішення про створення представницького органу місцевого самоврядування, згідно класифікатору адміністративно територіального устрою України (КОАТУУ), з назвою Вінницька обласна рада, код ЄДРПОУ 00022438, як юридичної особи публічного права власності.

 

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

На зображенні може бути: текст

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

ukUkrainian