151 порушення правил з паркування

Вих. № 151

від __________________ 2021 року

ВІННИЦЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ 25512617

21050, м. Вінниця, вул. Соборна, 59  E-mail: vz@vmr.gov.ua

 

https://www.facebook.com/groups/sulapravdu/permalink/242600567552026

Запит

про надання публічної інформації за Законом України “Про доступ  до публічної інформації”

Ознайомившись з положеннями Конституції України, Цивільного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ЄВРОПЕЙСЬКА ХАРТІЯ місцевого самоврядування, Кримінального кодексу України, Закону України «Про інформацію», 21 При наданні особі інформації про себе та інформації, що становить суспільний інтерес, плата за копіювання та друк не стягується, 22 п. 2. Відповідь розпорядника інформації про те, що інформація може бути одержана запитувачем із загальнодоступних джерел, або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації. п.3 Розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов’язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача., Закону України «Про доступ до публічної інформації», КОНВЕНЦІЯ Ради Європи «про доступ до офіційних документів», КОНВЕНЦІЯ «Про доступ до інформації, участь громадськості в процесі прийняття рішень та доступ до правосуддя з питань, що стосуються довкілля», КОНВЕНЦІЯ «Про захист осіб у зв’язку з автоматизованою обробкою персональних даних», Декларація Комітету міністрів Ради Європи “Про свободу вираження поглядів та інформації“, КОНВЕНЦІЯ «Про захист прав людини і основоположних свобод», Загальна декларація прав людини, ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО ДЕРЖАВНИЙ СУВЕРЕНІТЕТ УКРАЇНИ. Тому,

ВИМАГАЮ НАДАТИ:

 1. Завірене належним чином повноваження інспектора з паркування Анастасії Ігорівни Войцих;
 2. Завірене належним чином доручення на Анастасія Ігорівна Войцих від ю.о. ДЕПАРТАМЕНТ ЕНЕРГЕТИКИ, ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ’ЯЗКУ ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ 34849038 як на особу, яка може вчиняти дії від імені юридичної особи, у тому числі підписувати договори, подавати документи для державної реєстрації тощо, дані про наявність обмежень щодо представництва юридичної особи;
 3. На підставі чого ю.о. Департаментом енергетики, транспорту та зв’язку Вінницької міської ради ЄДРПОУ 34849038 має організаційно-правову форму – ОРГАН МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ !!!???
 4. Дані про розпорядчий акт, на підставі якого створено ю.о. ДЕПАРТАМЕНТ ЕНЕРГЕТИКИ, ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ’ЯЗКУ ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ 34849038 (копію);
 5. На підставі чого ю.о. Управління енергетики, транспорту та зв’язку Вінницької міської ради ЄДРПОУ 34849038 раптом стало Департаментом енергетики, транспорту та зв’язку Вінницької міської ради ЄДРПОУ 34849038?
 6. Яким Нормативно правовим актом затверджена форма папірця з назвою «повідомлення про притягнення до адміністративної відповідальності серія ІВ №00025098» (далі по тексту – повідомлення);
 7. Яким Нормативно правовим актом затверджена форма неіснуючої на день отримання повідомлення постанова про притягнення до адміністративної відповідальності серія ІВ №00025098?
 8. Яким чином повідомлення оказалось на склі автомобіля, якщо воно повинне бути лише додатком до постанови якої на момент складання повідомлення ще в природі не існувало? А зі змісту самого повідомлення вбачається, що сама постанова колись там і кимось там тільки буде винесена вірогідно заднім числом (схоже на підробку документів), а не на місці і невідкладно, як це передбачено в КУпАП;
 9. Яким чином буде порушена презумпція невинуватості власника т.з. який в день отримання повідомлення не був водієм та не користувався зареєстрованим на нього т.з?
 10. На підставі чого в разі притягнення до відповідальності людину, яка не причетна до цього буде порушена ст. 61 Конституції України відповідно до якої юридична відповідальність особи має індивідуальний характер?
 11. На підставі чого в разі притягнення до відповідальності людину, яка не причетна до цього буде порушена ст. 62 Конституції України відповідно до якої особа вважається не винуватою у вчинені злочину і не може бути піддана покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку. Обвинувачення не може ґрунтуватись на припущеннях?
 12. На підставі чого в разі притягнення до відповідальності людину, яка не причетна до цього буде порушена ст. 68 Конституції України відповідно до якої кожен зобов’язаний неухильно додержуватись Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей?
 13. Бюджетний рахунок, що є у власності територіальної громади на території якої було здійснено правопорушення (а саме адміністративно-територіальна одиниця Староміський район м. Вінниці КОАТУУ 510137000), для того щоб людина (водій) яка вчинила дане правопорушення (а саме Сергій Володимирович Крисак, що не є власником т.з.) могла свідомо поповнити відповідний публічний рахунок (бюджет) Відповідно до ст. 142 Конституції України;
 14. Чи може один орган місцевого самоврядування утворити інший орган місцевого самоврядування, якщо цим правом відповідно до Конституції України наділена лише територіальна громада, на підставі чого, чим це регламентовано?
 15. Кому належить зазначений в повідомлені рахунок UA578999980314080542000002856, хто є розпорядником коштів на ньому, хто є його кінцевим бенефіціарним власником?
 16. Чим регламентовано, що ю.о. приватного права Департамент енергетики, транспорту та зв’язку Вінницької міської ради ЄДРПОУ 34849038 може виставляти громадянам, членам територіальної громади рахунок за послуги які вони не замовляли та між якими немає підписаних цивільно-правових договорів?
 17. Завірену належним чином копію оригіналу присяги «голови» керівника «органу місцевого самоврядування» ю.о. приватного права Департамент енергетики, транспорту та зв’язку Вінницької міської ради ЄДРПОУ 34849038 ВАРЛАМОВ МИХАЙЛО ВАСИЛЬОВИЧ, копію запису у трудовій книжці із зазначенням дати складення Присяги, копію з особової справи та трудової книжки державного службовця, де робиться запис про присвоєння, зміну та позбавлення рангу державного службовця.
 18. Перелік всіх працівників Департаменту енергетики, транспорту та зв’язку Вінницької міської ради ЄДРПОУ 34849038 з зазначенням їх посад та окладом на день запиту;
 19. На якій підставі «орган місцевого самоврядування» (ю.о. приватного права) Департамент енергетики, транспорту та зв’язку Вінницької міської ради ЄДРПОУ 34849038 з 18.01.2007 взятий на облік як платник податків та з 25.01.2007 взятий на облік як платник єдиного внеску?
 20. Завірену належним чином копію свідоцтва про державну реєстрацію ю.о. Департамент енергетики, транспорту та зв’язку Вінницької міської ради ЄДРПОУ 34849038;
 21. Чому реєстраційну картку Форма №6 про підтвердження відомостей про юридичну особу Управління енергетики, транспорту та зв’язку Вінницької міської ради ЄДРПОУ 34849038 заповняли різні люди та в різний час (Плахотнюк П.П. 22.01.2007р. та Шмігель В.Б. 26.10.2005р. стор 5)

Немає опису світлини.

На зображенні може бути: текст

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

На зображенні може бути: текст

Немає опису світлини.

На зображенні може бути: текст

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

На зображенні може бути: текст

На зображенні може бути: текст

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

На зображенні може бути: текст

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

ukUkrainian