140 коли присвоєні ідентифікаційні номера ВМР ВКВМР ВОР

Вих. № 140

від __________________ 2021 року

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ СТАТИСТИКИ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ:  02359395                         

21100, м. Вінниця, вул. ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ШОСЕ, 15

 

https://www.facebook.com/groups/sulapravdu/permalink/260203962458353/

Запит

про надання публічної інформації за Законом України “Про доступ  до публічної інформації”

Ознайомившись з положеннями Конституції України, Цивільного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ЄВРОПЕЙСЬКА ХАРТІЯ місцевого самоврядування, Кримінального кодексу України, Закону України «Про інформацію», 21 При наданні особі інформації про себе та інформації, що становить суспільний інтерес, плата за копіювання та друк не стягується, 22 п. 2. Відповідь розпорядника інформації про те, що інформація може бути одержана запитувачем із загальнодоступних джерел, або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації. п.3 Розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов’язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача., Закону України «Про доступ до публічної інформації», КОНВЕНЦІЯ Ради Європи «про доступ до офіційних документів», КОНВЕНЦІЯ «Про доступ до інформації, участь громадськості в процесі прийняття рішень та доступ до правосуддя з питань, що стосуються довкілля», КОНВЕНЦІЯ «Про захист осіб у зв’язку з автоматизованою обробкою персональних даних», Декларація Комітету міністрів Ради Європи “Про свободу вираження поглядів та інформації“, КОНВЕНЦІЯ «Про захист прав людини і основоположних свобод», Загальна декларація прав людини, ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО ДЕРЖАВНИЙ СУВЕРЕНІТЕТ УКРАЇНИ. Тому,

 

ВИМАГАЄМО НАДАТИ:

 

  1. Коли, ким, а головне на яких підставах був присвоєний ідентифікаційний код 25512617 юридичної особи з назвою ВІННИЦЬКА МІСЬКА РАДА?
  2. Коли, ким, а головне на яких підставах був присвоєний ідентифікаційний код 03084813 юридичної особи з назвою ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ?
  3. Коли, ким, а головне на яких підставах був присвоєний ідентифікаційний код 00022438 юридичної особи з назвою ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА?

4. Коли вищезазначеним юридичним особам були виданні перші Свідоцтва про державну реєстрацію та на підставі яких нормативно правових документів?

 

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

На зображенні може бути: текст

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

ukUkrainian