Задокументовані факти злочину юридичною особою ВІННИЦЬКА МІСЬКА РАДА

Задокументовані факти злочину юридичною особою (приватного права) з назвою органу місцевого самоврядування ВІННИЦЬКА МІСЬКА РАДА (по факту комуністично-капіталістичних НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ) з кодом ЄДРПОУ 25512617 – суб*єкт господарювання (приватна фірма з приватними рахунками).
Якщо вважати ВІННИЦЬКА МІСЬКА РАДА органом місцевого самоврядування – то вона утворена в інший спосіб ніж це передбачено Основним Законом – Конституцією України (254к/96-ВР) ст. 143 https://zakon.rada.gov.ua/…/254%D0%BA/96-%D0%B2%D1%80…, тобто в спосіб передбачений статтею 109 Кримінального Кодексу України (2341-III) https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2341-14#n690 Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади. Та статтею 111 Державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України.

Всі необхідні для національного розслідування злочину проти національної державності містяться за посиланням: https://drive.google.com/…/1J5izncU3qkgCjdPDE2AZ6YuQmyK… (Будь-які насильницькі дії проти національної державності України з боку політичних партій, громадських організацій, інших угруповань чи окремих осіб переслідуються за законом.)

Стаття 17 Конституції України (254к/96-ВР) Захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народуhttps://zakon.rada.gov.ua/…/254%D0%BA/96-%D0%B2%D1%80…
Стаття 5. Конституції України (254к/96-ВР) Україна є республікою. Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.
Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами. Ніхто не може узурпувати державну владу. https://zakon.rada.gov.ua/…/254%D0%BA/96-%D0%B2%D1%80…
Досить бути стадом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

ukUkrainian