213-1 закон, який би регулював обіг цивільної вогнепальної зброї, відсутній

Вих. № 213-1

від __________________ 2021 року

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

01008, м. Київ, вул. М. Грушевського, 5

 

https://www.facebook.com/groups/sulapravdu/permalink/524513429360737/

Колективний запит

про надання публічної інформації за  Законом України “Про доступ  до публічної інформації”

Ознайомившись з положеннями Конституції України, Цивільного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ЄВРОПЕЙСЬКА ХАРТІЯ місцевого самоврядування, Кримінального кодексу України, Закону України «Про інформацію», Закону України «Про доступ до публічної інформації», КОНВЕНЦІЯ Ради Європи «про доступ до офіційних документів», КОНВЕНЦІЯ «Про доступ до інформації, участь громадськості в процесі прийняття рішень та доступ до правосуддя з питань, що стосуються довкілля», КОНВЕНЦІЯ «Про захист осіб у зв’язку з автоматизованою обробкою персональних даних», Декларація Комітету міністрів Ради Європи “Про свободу вираження поглядів та інформації“, КОНВЕНЦІЯ «Про захист прав людини і основоположних свобод», Загальна декларація прав людини, рекомендації Комітету Міністрів державам-членам №R(81)19 про доступ до інформації, що знаходиться в розпорядженні державних органів, № R(2000)13 про європейську політику щодо доступу до архівів, ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО ДЕРЖАВНИЙ СУВЕРЕНІТЕТ УКРАЇНИ.

Відповідно до Конституція України (254к/96-ВР) Стаття 6. Державна влада в Україні здійснюється на засадах її поділу на законодавчу, виконавчу та судову. Органи законодавчої, виконавчої та судової влади здійснюють свої повноваження у встановлених цією Конституцією межах і відповідно до законів України. Стаття 75. Єдиним органом законодавчої влади в Україні є парламент – Верховна Рада України. Стаття 85. До повноважень Верховної Ради України належить: 3) прийняття законів;

Відповідно до Кримінального кодексу України (2341-III) Стаття 263. Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами 1. Носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу. 2. Носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, фінських ножів, кастетів чи іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу.

Згідно ст. 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації», Верховна Рада України є належним розпорядником запитуваної інформації.

Керуючись: Декларацією про державний суверенітет України (55-ХІ); АКТом проголошення незалежності України (1427-ХІІ); Конституцією України (254к/96-ВР), в зв’язку з грубим порушенням наших конституційних прав,

Члени громади м. Вінниці та громад Вінницької області вимагають надати:

  1. Завірені належним чином копії Закону України який регулює порядок носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв;
  2. Завірені належним чином копії Закону України який регулює порядок носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, фінських ножів, кастетів чи іншої холодної зброї;
  3. Відповідь на питання, «є» чи «немає» («існує» чи «не існує»), «приймала» чи «не приймала» Верховна Рада України Закон України який регулює питання зазначені в п.1 та п.2 цього запиту?

Оскільки Верховна Рада України є Єдиним органом законодавчої влади до повноважень якої належить прийняття законів, тому  Верховна Рада України є єдиним належним розпорядником запитуваної інформації.

Відповідь керівника управління Т. ПАСТУШЕНКО Апарату Верховної Ради України від 17 вересня 2021 р. №18/07-1490 (Додаток 1) є неправомірною, тому даємо шанс на виправлення.

  1. САМОВИЗНАЧЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ Українська РСР/Україна як суверенна національна держава розвивається в існуючих кордонах на основі здійснення українською нацією свого невід’ємного права на самовизначення. Будь-які насильницькі дії проти національної державності України з боку політичних партій, громадських організацій, інших угруповань чи окремих осіб переслідуються за законом.

На кожен окремий запит надати окрему (повну, всебічну, вичерпну, змістовну офіційну) відповідь у повному обсязі, у хронологічній послідовності відповідно до вищевикладених пунктів прохальної частини запиту, та надіслати у письмовому (паперовому) і електронному вигляді на вищезазначену поштову адресу. В кожній відповіді на запит обов’язково вказати номер та дату самого запиту.

Відмова в будь-який спосіб та з будь-яких підстав в задоволені цього колективного запиту буде розцінена як приховування і співучасть в злочині геноциду проти групи громадян української нації та народу україни.

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

ukUkrainian