044-8Б Присяги депутатів т.з. ВМР ВІДСУТНІ (нема присяги – немає відповідальності)… Військовому зброю без підписаної присяги не видають.

Вих. № 044-8Б

від __________________ 2021 року

Ю.о. пр.п. з наз. о.м.с. ВІННИЦЬКА МІСЬКА РАДА

ЄДРПОУ 25512617  21050, м. Вінниця, вул. Соборна, 59

 

https://www.facebook.com/groups/sulapravdu/permalink/292998835845532/

Запит

про надання публічної інформації за  Законом України “Про доступ  до публічної інформації”

Ознайомившись з положеннями Конституції України, Цивільного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ЄВРОПЕЙСЬКА ХАРТІЯ місцевого самоврядування, Кримінального кодексу України, Закону України «Про інформацію», 21 При наданні особі інформації про себе та інформації, що становить суспільний інтерес, плата за копіювання та друк не стягується, 22 п. 2. Відповідь розпорядника інформації про те, що інформація може бути одержана запитувачем із загальнодоступних джерел, або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації. п.3 Розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов’язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача., Закону України «Про доступ до публічної інформації», КОНВЕНЦІЯ Ради Європи «про доступ до офіційних документів», КОНВЕНЦІЯ «Про доступ до інформації, участь громадськості в процесі прийняття рішень та доступ до правосуддя з питань, що стосуються довкілля», КОНВЕНЦІЯ «Про захист осіб у зв’язку з автоматизованою обробкою персональних даних», Декларація Комітету міністрів Ради Європи “Про свободу вираження поглядів та інформації“, КОНВЕНЦІЯ «Про захист прав людини і основоположних свобод», Загальна декларація прав людини, ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО ДЕРЖАВНИЙ СУВЕРЕНІТЕТ УКРАЇНИ.

Відповідно до ЗАКОН УКРАЇНИ Про місцеве самоврядування в Україні (Документ 280/97-ВР, чинний) Стаття 42. Повноваження сільського, селищного, міського голови. 1. Повноваження новообраного сільського, селищного, міського голови починаються з моменту складення ним присяги відповідно до Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування” на пленарному засіданні відповідної сільської, селищної, міської ради, на якому відповідною територіальною виборчою комісією були оголошені рішення щодо його обрання та реєстрації.

Згідно ЗАКОН УКРАЇНИ Про службу в органах місцевого самоврядування (Документ 2493-III, чинний) Стаття 11Присяга посадових осіб місцевого самоврядування. Громадяни України, які вперше приймаються на службу в органи місцевого самоврядування, у день прийняття відповідного рішення складають Присягу такого змісту:

“Усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю, що буду вірно служити громаді та народові України, неухильно дотримуватися Конституції України та законів України, сприяти втіленню їх у життя, охороняти права, свободи і законні інтереси громадян, сумлінно виконувати свої посадові обов’язки”.

Посадова особа місцевого самоврядування, яка вперше приймається на службу в органи місцевого самоврядування, вважається такою, що вступила на посаду, з моменту складення Присяги. Присяга вважається складеною, якщо після її зачитування громадянин України скріплює Присягу своїм підписом. Підписаний текст Присяги зберігається за місцем служби.

Про складення Присяги робиться запис у трудовій книжці із зазначенням дати складення Присяги.

Особи, які вперше були обрані на посади сільських, селищних, міських голів, голів рад, складають Присягу на сесії відповідної ради, текст якої визначено в частині першій цієї статті.

Згідно з відповіддю Ю.о. пр.п. з наз. о.м.с. ВІННИЦЬКА МІСЬКА РАДА (далі по тексту ВМР), що опублікована за посиланням: https://www.sylavpravdi.com.ua/044-8А/, на 6-тому скликанні 2011 року, у ВМР було зареєстровано 50 депутатів, а саме:

1.Моргунов Сергій Анатолійович

2.Задорожнюк Павло Миколайович

3.Мацера Віктор Вікторович

4.Малінін Володимир Володимирович

5.Єгоян Самвел Сергійович

6.Скоромний Ігор Олександрович

7.Кравець Ігор Юхимович

8.Кравченко Сергій Миколайович

9.Кононенко Валерій Васильович

10.Добросердов Рінат Валерійович

11.Іорданов Юрій Іванович

12.Шамрай Володимир Анатолійович

13.Тєлєга Лариса Іванівна

14.Тиханюк Микола Сергійович

15.Алекса Олег Юрійович

16.Кравець Олександр Григорович

17.Кривов’яз Тамара Миколаївна

18.Астахов Андрій Сергійович

19.Савчук Сергій Варфоломійович

20.Павлюк Василь Петрович

21.Жейда Ганна Іванівна

22.Бойдаченко Антон Павлович

23.Базелюк Володимир Васильович

24.Ткачук Ігор Віталійович

25.Ткачук Геннадій Віталійович

26.Бабій Петро Валерійович

27.Анфілов Руслан Анатолійович

28.Космина Наталія Миколаївна

29.Івасюк ігор Дмитрович

30.Кривіцький Віктор Броніславович

31.Шеншин Віктор Олександрович

32.Шутак Ігор Анатолійович

33.Іващук Антоніна Янківна

34.Корольчук Ігор Євгенович

35.Парвадов Олександр Онисимович

36.КузнезовЛетро Дмитрович

37.Яблонський Петро Васильович

38.ГройсМан Борис Ісаакович

39.Куца Світлана Валентинівна

40.Зажирко Юрій Дмитрович

41.Третяк Олександр Іванович

42.Очеретний Андрій Михайлович

43.Клочко Вадим Леонідович

44.Жупанов Олександр Борисович

45.Василюк Світлана Михайлівна

46.Васільєв Володимир Петрович

47.Богуславський Геннадій Вікторович

48.Вишневська Валентина Олександрівна

49.Савельев Володимир Євтихійович

50.Бессолов Степан Андрійович

В зв’язку з грубим порушенням наших конституційних прав,

 

ВИМАГАЄМО НАДАТИ:

  1. Належним чином засвідчені копії присяги кожного з 50-ти депутатів ВМР 6-го скликання 2011 року згідно з переліком вище;
  2. Належним чином засвідчені копії записів у трудовій книжці із зазначенням дати складення присяги кожного з 50-ти депутатів ВМР 6-го скликання 2011 року згідно з переліком вище.

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

ukUkrainian